فهرست
زیدان: رونالدو از اینکه تعویض شد عصبانی نبود
زیدان: رونالدو از اینکه تعویض شد عصبانی نبود

زیدان: رونالدو از اینکه تعویض شد عصبانی نبود

آی اسپورت - پس از تساوی 2 - 2 تیم فوتبال رئال مادرید در خانه لاس‌پالماس در هفته ششم لالیگا، زین‌الدین زیدان از تصمیم خود برای بیرون آوردن کریستیانو رونالدو در نیمه دوم و تعویض او با لوکاس واسکز دفاع کرد.
 
در حالی که 20 دقیقه به پایان بازی مانده و کهکشانی‌ها 2 بر یک از میزبان‌شان پیش بودند، زیدان تصمیم گرفت رونالدو را بیرون بکشد و این تصمیم او نارضایتی مهاجم پرتغالی‌اش را در پی داشت. با اینکه ناراحتی در چهره رونالدو کاملاً مشخص بود و شیوه رفتن او به سمت نیمکت کهکشانی‌ها هم این موضوع را ثابت می‌کرد، زیزو این موضوع را انکار کرد.
 
زیدان پس از بازی به خبرنگاران گفت: دلیل تعویض شدن رونالدو بد بازی کردن او نبود. ما سه‌شنبه این هفته در لیگ قهرمانان بازی داریم و کریستیانو باید خودش را برای آن بازی هم آماده نگه دارد. او لازم است که برخی اوقات استراحت کند و این تنها دلیل تعویض شدنش بود. رونالدو داشت خوب بازی می‌کرد، اما ما با توجه به بازی سه‌شنبه شب او را تعویض کردیم.
 
زیزو در پاسخ به این سؤال که آیا رونالدو از تعویض شدنش عصبانی بود گفت: عصبانی؟ این تعبیر شماست. رونالدو همیشه می‌‌خواهد در زمین بازی باشد. ما باید گاهی اوقات به او استراحت بدهیم و این کار را امروز انجام دادیم. این اتفاق چیزی را عوض نمی‌کند.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-09-25 10:53:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر