فهرست

الهلال – سپاهان / ۹۰ دقیقه تا ماندگاری

آی اسپورت – سپاهان، سپاهانی که بعد از پایان روز چهارم لیگ قهرمانان آسیا با ۴ امتیاز، کمترین امید و شانسی را برای صعود به مرحله یک هشت نهایی برای خود متصور نبود، حالا با شرایطی مواجه شده است که اگر بتواند عربستان نبازد و از الهلال ۶ امتیازی، امتیاز بگیرد قطعا خودش را بار دیگر در مرحله حذفی خواهد دید و تنها دغدغه‌اش اول شدن یا دوم شدن خواهد بود و به همین دلیل نیم نگاهی به دیدار الاهلی و السد می‌اندازد که البته در آن ۹۰ دقیقه میزبان قطری‌ها هستند.

شاگردان زلاتکو کرانچار امشب، شب حساسی را پیش روی خود دارند. چرا که آن‌ها بعد از ۱۰ سال، سهمیه لیگ قهرمانان را ندارند و تنها راهی که می‌تواند زردهای اصفهان برای یازدهمین سال متوالی آسیایی کند، حضور در فینال لیگ قهرمانان و البته برنده شدن است تا از این طریق در لیگ ۲۰۱۴ - ۲۱۰۵ قهرمانان آسیا به عنوان «قهرمان» سهمیه داشته باشند.

نکته جالب، این است که سپاهانی که «نباختن» اولین هدفش در دیدار در ریاض است، از سال ۲۰۰۵ که برای اولین بار در پایتخت عربستان به میدان رفت، هیچگاه به عنوان می‌ه‌مان از این شهر بازنده از بازی بیرون نیامده است تا سپاهانی‌ها از این فاکتور برای روحیه و اعتماد به نفس گرفتن استفاده کنند.

باید چند ساعت دیگر منتظر ماند و دید آیا سپاهان می‌تواند با حفظ رکوردِ نباختن در ریاض، خودش را به یک هشتم نهایی برساند تا بعد از آن توانش را برای قهرمان شدن و در نتیجه ماندن در لیگ قهرمانان آسیا استفاده کند یا..... چند ساعت دیگر مشخص می‌شود.

     
آی اسپورت
2014-04-22 09:05:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر