فهرست
توضیحات تکمیلی افشارزاده درباره جوابیه وزیر ورزش
توضیحات تکمیلی افشارزاده درباره جوابیه وزیر ورزش

توضیحات تکمیلی افشارزاده درباره جوابیه وزیر ورزش

آی اسپورت - بهرام افشارزاده که صبح امروز بیانیهای در پاسخ به ادعاهای وزیر ورزش صادر کرده بود توضیحات بیشتری در این باره داد.او درباره بیانیه‌اش گفت: «آنچه در این بیانیه آمده تنها پاسخی است به اتهامات ناروایی که وزیر ورزش کشور ، به من داشتند. بی شک پرسپولیس لایق بهترین هاست. این تیم خوب و مردمی ، مثل استقلال سرمایه های معنوی ورزش کشور هستند. در تمام این سال‌ها که افتخار خدمت در ورزش کشور را داشتم، همیشه هرچه در توانم بوده برای حمایت از این دو تیم از دستم بر آمده انجام داده‌ام. اگر هم در بیانیه‌ام نکاتی را درباره این باشگاه مردمی مطرح کردم ، تنها برای تنویرافکار عمومی بوده است تا هواداران عزیز هر دو تیم ، بیشتر در جریان واقعیت ها قرار بگیرند . اینکه اگر آقای وزیر دوستی و رابطه ای با آقایان متولی در پرسپولیس دارند و برای این روابط دوستانه شان می خواهند اقدامی انجام دهند ، نباید حقوق هواداران خوب استقلال را تضییع کنند و با ایجاد تبعیض بین دو تیم ، باعث ایجاد شکاف میان هواداران این دو تیم و ضربه زدن به پیکره یکی از آنها شوند. من فقط حرفم این است که بیایند و صادق باشند . بیایند واقعیت ها را بگویند و طوری نشود که ارقام اعلام شده از سوی وزیر ورزش ، حتی از اسنادی که خود باشگاه به سازمان لیگ اعلام کرده کمتر باشد. کاش حتی اگر قرار است دشمنی کنیم و رقیب را حذف کنیم ، سعی کنیم آزادمرد باشیم و اگر آماری می دهیم ، آمار واقعی باشد. یا اقلا این قدر آشکارا با واقعیت تفاوت نداشته باشد که خیلی سریع رسانه ها هم بفهمند و به آن واکنش نشان دهند. این رفتارها برازنده وزارت ورزش دولت امید نیست.»

کد خبر:9402
  ۳  
آی اسپورت
2016-09-25 13:21:57
نظر دهید

۳ نظر
-
يكشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵، ۱۵:۱۳
پرسپولیسی‌ها به جای گنجاندن آپشن در قرارداد بازیکنانشان، از پول‌های حسین هدایتی در فصل نقل و انتقالات استفاده کردند و مبالغی به بازیکنانشان پرداخت کردند. این که رامین رضاییان و مهدی طارمی بدون شکایت باشگاه ریزه اسپور ترکیه به پرسپولیس برگشتند بدون شک برای پرسپولیس حدود 2 میلیارد تومان خرج برداشته است که این پول را هدایتی پرداخت کرده است و البته پرسپولیسی‌ها آن را در هزینه‌های خود لحاظ نمی‌کنند. تازه این در شرایطی است که بپذیریم طارمی 900 میلیون تومان و رضاییان 800 میلیون تومان از پرسپولیس پول دریافت کرده باشند تا برای یک فصل در این تیم بازی کنند. البته پرسپولیسی‌ها می‌توانند "ادعا" کنند که این هزینه‌ها را از کنار کمک‌های یک هوادار که همان حسین هدایتی است پرداخت کرده‌اند ولی با نگاهی به پیراهن این فصل پرسپولیس مشخص می‌شود که این موضوع هرگز صحت ندارد. هدایتی به جای پول‌هایی که در فصل نقل و انتقالات به پرسپولیس پرداخت کرد پشت پیراهن این تیم را در اختیار گرفت و همین مساله می‌تواند نشان دهد که به قول گودرزی پرسپولیسی‌ها هم مثل استقلالی ها از پول بیت‌المال برای خرید بازیکنان خود استفاده کرده‌اند. این باور کردنی نیست که علیرضا بیرانوند و وحید امیری با دریافت 950 میلیون تومان حاضر شده باشند با پرسپولیس قرارداد امضا کنند. وحید امیری در فصل نقل و انتقالات یک میلیارد و 400 میلیون تومان از استقلال پیشنهاد داشت و حالا هم در بهترین حالت همین مبلغ را دریافت کرده است تا با پرسپولیس قرارداد امضا کند. بیرانوند هم طبق اخبار غیر رسمی همین مبلغ را از پرسپولیس دریافت کرده است و همین دو بازیکن 900 میلیون تومان روی هزینه‌های این باشگاه می‌برند. 300 میلیون تومان مبلغ رضایت نامه گولچ نیمکت‌نشین است که در هزینه‌های باشگاه پرسپولیس قید نشده است. اگر مبلغ 3 میلیارد و 200 میلیون تومان را به هزینه‌های 18 میلیاردی پرسپولیس در نقل و انتقالات اضافه کنیم متوجه می‌شویم که هزینه‌های استقلال و پرسپولیس در نقل و انتقالات اختلاف معناداری با هم ندارد.
نوری
يكشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵، ۱۵:۱۵
گودرزی تنها وزیر ورزشی است که شان خودش به عنوان یه وزیر را پایین آورده و با حمایت های علنی و غیر علنی از پرسپولیس قصد تضعیف استقلال را دارد. واقعا برای این وزیر متعصب ،جانبدار و بی تدبیر متاسفم و مسئولیت عدم نتیجه گیری استقلال در فصل پیش رو مستقیما متوجه این وزیر نالایق است.
برزو
يكشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵، ۱۶:۱۸
دیگه کاملا ثابت شد وزیر ورزش یه لنگیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر