فهرست
سوال روز: چرا منصوریان به نورافکن بازی نداد؟
سوال روز: چرا منصوریان به نورافکن بازی نداد؟

سوال روز: چرا منصوریان به نورافکن بازی نداد؟

 آی اسپورت- دفاع چپ استقلال و ضعف این تیم در این جناح به مشکل لاینحل این تیم تبدیل شده است. منصوریان گزینه‌های زیادی را در این پست امتحان کرد و اما در نهایت با کنار گذاشتن گزینه‌های تخصصی این پست به سراغ مگویان رفت تا با بازی دادن او در پست غیرتخصصی‌اش انتقادات زیادی را متحمل شود.

جالب است حتی منصوریان با شروع بازی‌ها برای حل این مشکلات قرار است بازی با سه دفاع را هم آزمایش کند تا شاید با تغییر صورت مساله به راه‌حل بهتری برسد.

در این میان اما سوالی که برای هواداران به‌وجود آمده این است که منصوریان چرا به جای مگویان از گزینه‌های تخصصی خود در این پست استفاده نمی‌کند؟

یکی از این بازیکنان امیدنورافکن است که در اولین بازی استقلال در ترکیب قرار گرفت و بازی خوبی به نمایش گذاشت. منصوریان اما دیگر به بازیکن جوان تیمش اعتماد نکرد تا علامت سوال بزرگی به وجود بیاید. ظاهرا دلیل استفاده نکردن از نورافکن بعضی از مسائل حاشیه‌ای بوده است. این بازیکن دوبار بدون اجازه کادرفنی تمرین استقلال را ترک کرد تا به تیم ملی جوانان ملحق شود و همین مساله باعث عصبانیت سرمربی آبی‌ها شده است. منصوریان قرار است در جلسه‌ای با این بازیکن به این قضیه رسیدگی کرده و وضعیت نورافکن را مشخص کند. 
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-09-25 14:12:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر