فهرست
بهترین‌های لیگ یک: وینگو بدون باخت!
بهترین‌های لیگ یک: وینگو بدون باخت!

بهترین‌های لیگ یک: وینگو بدون باخت!

آی اسپورت- با گذشت هشت هفته از رقابت‌های لیگ یک تیم گل گهر سیرجان با هدایت وینکو بگوویچ تنها تیم بدون باخت بازی‌ها است. البته پیش از برگزاری بازی های هفته هشتم تیم های مس کرمان و پارس جنوبی جم هم بدون شکست بودند که طلسم شکست ناپذیری این تیم ها هم شکسته شد. همان طور که در جریان قرار گرفته اید در هفته هشتم مس کرمان در خانه تیم ملوان تن به شکست دو بر یک داد و پارس جنوبی جم در خانه با دو گل مغلوب اکسین البرز شد. 

با هفته های سپری شده بهترین خط حمله هم در اختیار تیم وینکو است. 16 گل در 8 بازی معدل 2 گل در هر بازی را برای این تیم به ثبت رساند و این نشان می دهد تیم گل گهر با ارایه بازی های شایسته ای در صدر جدول قرار گرفته است. 

بهترین خط دفاعی هم همچنان به تیم پارس جنوبی جم اختصاص دارد. با دو گلی که این تیم در بازی با تیم اکسین البزر دریافت کرد شمار گل های خورده این تیم به 3 گل رسید. معدل گل خورده این تیم در هر بازی کمتر از نیم گل است. هر چند این تیم در فاز تهاجمی اصلا عملکرد قابل قبولی را نداشته و به همراه تیم های فولاد یزد و خیبر خرم آباد کمترین گل زده را داشته است. 8 گل در 4 بازی بدین معنی است که این تیم در هر بازی نیم گل زده است!


کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-25 15:31:44
نظر دهید
۱ نظر
-
يكشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵، ۱۵:۵۱
تا چشم مایلی کهن درآد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر