فهرست
نکته روز: چرا رحمتی در جام حذفی بازی نمی‌کند؟
نکته روز: چرا رحمتی در جام حذفی بازی نمی‌کند؟

نکته روز: چرا رحمتی در جام حذفی بازی نمی‌کند؟

آی اسپورت- استقلال تهران روز شنبه مهمان ملوان نوین انزلی است. قهرمان لیگ گیلان در شرایطی مقابل استقلال قرار می‌گیرد که تیم منصوریان در تعطیلات بین فصل لیگ برتر قرار دارد. استقلال در این بازی به مهدی رحمتی استراحت می‌دهد. حسین حسینی جایگزین رحمتی است. دروازه‌بانی که فصل گذشته در تیم لیگ برتری حضور داشت. مطمئنا با توجه به این که دیدارهای حساس لیگ و جام باشگاه‌های آسیا به مهدی رحمتی می‌رسد، حسینی انتظار دارد که در این دیدارهای ساده مورد استفاده قرار بگیرد. از سوی دیگر سن رحمتی بالا رفته و دیگر مثل سابق نمی‌تواند که در همه دیدارهای لیگ به طور متوالی بازی کند. به همین دلیل فرصت خوبی است که حسینی در این بازی و دیدار بعدی که با مس کرمان است درون دروازه قرار بگیرد. 

از سوی دیگر حسینی با توجه به حضورش در انزلی، آشنایی ویژه‌ای با زمین پر از گل و لای ملوان نوین دارد. این اتفاق هم به او کمک می‌کند که بتواند خیال منصوریان را بابت دروازه‌اش جمع کند.

ضمن این که یک روز قبل از این بازی مراسم سالگرد مرحوم هادی نوروزی است و در کنار این موضوع مراسم هفتمین روز درگذشت مادربزرگ مهدی رحمتی برگزار می شود. این دو اتفاق هم باعث شده که رحمتی به عنوان نماینده و کاپیتان استقلال در مراسم‌ها شرکت کند و با خیال راحت حراست از دروازه تیمش را به گلر آینده‌دار تیم بسپارد. کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-09-25 16:48:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر