فهرست
بختیار در راه ساسان: کاپیتان به فولاد برمی‌گردد؟
بختیار در راه ساسان: کاپیتان به فولاد برمی‌گردد؟

بختیار در راه ساسان: کاپیتان به فولاد برمی‌گردد؟

آی اسپورت - درخشش بختیار رحمانی در بازی با ذوب آهن و گرفتن پنالتی گل اول استقلال، شرایط او در استقلال را بهتر کرد. بختیار بعد از شروعی نه چندان موفق در تیم منصوریان، نیمکت نشین شده بود و سرمربی آبی‌ها فرشید اسماعیلی جوان را به او ترجیح می‌داد. با این وجود، بحث جدایی زودهنگام بختیار از استقلال جدی است و شاید او هم مثل ساسان انصاری، راه تیم سابقش را در پیش بگیرد.

فرشید اسماعیلی، هنوز انتخاب اول منصوریان برای بازیسازی استقلال است و رحمانی فقط وقتی می‌تواند برای آبی‌ها بازی کند که جانشین جابر انصاری شود. این شرایط، نه برای کاپیتان سابق فولاد خوشایند است، نه مدیران باشگاه را راضی می‌کند. مدیران استقلال زیر فشار وزارت ورزش، حسابی از خریدهای منصوریان و داشتن چند بازیکن میلیاردی روی نیمکت ذخیره‌ها ناراحت هستند.

فولاد از همین حالا، چشم به رحمانی دوخته و احتمالا مذاکرات جدی را در هفته‌های آینده با او آغاز خواهند کرد. با توجه به اینکه مهلت نقل و انتقالات به پایان رسیده، فولاد و رحمانی باید تا نیم فصل برای مذاکرات نهایی صبر کنند. مذاکراتی که در صورت آزاد شدن سروش از تراکتورسازی، استقلال هم مخالفت چندانی با آن نخواهد داشت.


کد خبر: 9406
  ۷  
آی اسپورت
2016-09-25 19:12:54
نظر دهید

۷ نظر
برزو
يكشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵، ۱۹:۳۳
برای تعدیل هزینه ها به جای بختیار بهتره قراردادهای حاج محمدی و کنعانی زادگان فسخ بشه.
بهرام
يكشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵، ۱۹:۵۹
رفتن بختیار اشتباه است
فرهاد
يكشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵، ۲۰:۱۹
یه مشت پرسپولیسی عقده ای جمع شدین دور هم استقلال و بکوبین و ببرین تو حاشیه. جمع کنید این کثافت کاریه
-
دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵، ۰۰:۲۸
بختیار خوبه ولی ستاره نیست در حد ساسان انصاری و سروش رفیعی هم نیست ولی بودنش حتی روی نیمکت واسه استقلال غنیمته
ششتقلالی
دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵، ۰۳:۲۰
بخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ تیارررررررررررررررررررررررررهههههههههههههههههههه
-
دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۵۹
سروش رفیعی استقلالیه اگر بره لنگ برای پول میره که میشه آفتاب پرست سوم لنگیا فعلا هم که وزیر خودش پرسپولیسیه و هرچی لنگیا بخوان خرج میکنن بعدشم میگه هزینه ای نکردن
بهبود
سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵، ۲۱:۵۵
بودن بختیار وزنه نیمکت تیمو بهبود میبخشه.بازیکن موثری هست اگر ده دیقه اخر بیاد کارو تموم میکنه.استقلال باید حفظش کنه ولی در نیمکت.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر