فهرست
ستاره های نوجوان ایران در جام های جهانی/ لیست درخشان
ستاره های نوجوان ایران در جام های جهانی/ لیست درخشان

ستاره های نوجوان ایران در جام های جهانی/ لیست درخشان

آی اسپورت- تیم ملی نوجوانان ایران با پیروزی 5 بر صفر برابر ویتنام در مرحله یک چهارم نهایی، به عنوان یکی از 4 تیم برتر آسیا جواز حضور در جام جهانی نوجوانان را پیدا کرد. این برای چهارمین بار است که تیم ملی نوجوانان راهی جام جهانی می شود. نگاهی به لیست بازیکنان مان در 3 دوره قبلی نشان می دهد چه بازیکنان خوبی در این تیم برای آینده فوتبال ایران ساخته شد.
 
سال 2001
تیم حمید درخشان هر 3 بازی اش در جام جهانی را باخت. این همان تیمی است که به دلیل صغرسن 5 سال محرومیت بین المللی از حضور در میادین را نصیب فوتبال ایران کرد. در لیست بازیکنان آن تیم نفراتی چون حسن هوری، شیث رضایی، رسول میرطرقی، سیاوش اکبرپور، افشین چاوشی و حسین کعبی حضور داشتند.
 
سال 2009
در جام جهانی این دوره که در نیجریه برگزار شد تیم ما برابر کلمبیا به تساوی بدون گل رسید اما گامبیا و هلند را با نتیجه یک بر صفر برده و به دور دوم رفت. در این مرحله  به اروگوئه در وقت های اضافه باختیم و حذف شدیم. در لیست این تیم نفرانی چون کاوه رضایی، پیام صادقیان، مرتضی پورعلی گنجی، ایمان صادقی، سعید لطفی، میلاد غریبی، اکبر ایمانی و افشین اسماعیل زاده حضور داشتند.
 
سال 2013
تیم ملی نوجوانان در این دوره از بازیها با برد یک بر صفر برابر اتریش و 2 تساوی یک بر یک برابر کانادا و آرژانتین، تیم دوم گروه شد. در مرحله یک شانزدهم برابر نیجریه بازی کردیم و 4 بر یک باختیم؛ نیجریه ای که درنهایت قهرمان شد. امثال سعید عزت اللهی، مجید حسینی، صادق محرمی، یوسف سیدی و امیرحسین کریمی در این تیم علی دوستی مهر حضور داشتند.
 
     
آی اسپورت
2016-09-25 20:20:24
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر