فهرست
افتضاح روز/ صالحی با نفت و دایی چه کرد؟
افتضاح روز/ صالحی با نفت و دایی چه کرد؟

افتضاح روز/ صالحی با نفت و دایی چه کرد؟

آی اسپورت- قضاوت دیدار نفت و ماشین سازی در هفته هفتم به احمد صالحی سپرده شده بود. داور اصفهانی که دو سال قبل بهترین مرد سیاه پوش ایران لقب گرفت و درست از همان روز، هر بلایی که دلش خواست را بر سر تیمهایی که بازیهای شان را سوت زد، آورد. جدیدترین قربانی صالحی، نفت و دایی و ماشین سازی و خطیبی بودند.
حسن کامرانی فر به عنوان رییس دپارتمان داوری درباره اشتباهات تاثیرگذار صالحی در این بازی می گوید:«در دقیقه 38 به سود نفت یک پنالتی اعلام نشد. در دقیقه 48 نیز باید پنالتی دیگری برای نفت گرفته و مدافع ماشین سازی اخراج می شد که نشد. در دقیقه 85 پنالتی گرفته شده برای تیم ماشین سازی هم اشتباه بود».
این یعنی تیم دایی دو پنالتی سوخته دارد به علاوه اینکه حریفش در همان نیمه اول باید 10 نفره می شد و گلی هم که خورده، اشتباه بوده است. با این کارنامه درخشان! نباید به دایی حق داد که کنار زمین اعتراض کند؟ کامرانی فر جواب این سوال را می دهد:«سرمربی نفت در این بازی باید به دلیل اعتراضات مکرر از روی نیمکت اخراج می شد که نشد».
جالب اینکه رسول خطیبی به عنوان سرمربی ماشین سازی هم اعتراض های فراوانی به داور داشت و حالا ثابت شده حق با او هم بوده چون کامرانی فر می گوید گل صحیح ماشین سازی در دقیقه 61 به اشتباه مردود اعلام شد.
  ۲  
آی اسپورت
2016-09-25 20:37:40
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵، ۲۱:۲۱
خخخخخخ باز میگن اشتباه داوری جزو بازیه!!!!!
ریدن تو بازی هم احتملا جزو بازیه!!!
به جای اینکه بگن اشتباه داوری انگل بازیه و باید تا میشه اینو کمش کرد میگن جزو بازیه که تا بتونن برینن تو بازی!
a
دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۴۵
یادش بخیر. همین اقای صالحی بازی چند سال پیش استقلال و شاهین که سه به دو به نفع استقلال تمام شد به نحو احسنت دراوردن بازی توسط داور رو نشون داد. دو پنالتی برای استقلال به اضافه خطایی که خطا نبود و منجر به گل شد و پنالتی اخراجی که برای شاهین نگرفت. صالحی داور پخش مستقیم ها. خیلی از بازیها اینکارها رو کرده برید داوریهای قبلی اش رو ببینید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر