فهرست
استقلال در نیم فصل/ تغییرات نه چندان کم
استقلال در نیم فصل/ تغییرات نه چندان کم

استقلال در نیم فصل/ تغییرات نه چندان کم

آی اسپورت- لیگ برتر به نیمی از نیم فصل اول رسیده است ولی از همین حالا گمانه زنی هایی درباره تغییرات نیم فصل تیمها شنیده می شود. یکی از این تیمها استقلال است. تیمی که تازه در هفته هفتم موفق شد به اولین پیروزی اش برسد. منصوریان به دلیل اتفاقات رخ داده در جریان بستن قرارداد بازیکنان مجبور است در نیم فصل تغییراتی را در فهرست تیمش ایجاد کند.
امین حاج محمدی نیم فصل استقلال را ترک می کند چون منصوریان با رابسون و مگویان و پادوانی و حسینی و گوک و برگشتن کنعانی زادگان دیگر نیازی به مدافع میانی ندارد.
میثم مجیدی هم از استقلال می رود. تیم منصوریان قرار است به سیستم 3-4-3 روی بیاورد و مجیدی در این نوع بازی جایی ندارد.
میعاد یزدانی هم رفتنی است. بازیکنی که نامش در لیست بازیکنان بزرگسال نوشته شده ولی بعد از یک نیم فصل سکونشینی استقلال را ترک می کند. البته احتمال قرض دادن او بیشتر است.
درخصوص آرش افشین، بختیار رحمانی و بهنام برزای هم شایعاتی شنیده می شود که اولی به فولاد و آخری به استقلال خوزستان قرض داده می شوند.
در طرف مقابل استقلال روزبه چشمی را به لیستش برمی گرداند و این احتمال هست که بزرگترین سورپرایز این تیم در نیم فصل برگشتن سجاد شهباززاده باشد. او روزگار خوبی در ترکیه ندارد ولی مجبور است تا دی ماه در این تیم دوام بیاورد و سپس قراردادش را فسخ کند.
     
آی اسپورت
2016-09-25 20:49:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر