فهرست
افشاگری ستاره تیم ملی فوتسال: فقط 2 دست لباس داریم
افشاگری ستاره تیم ملی فوتسال: فقط 2 دست لباس داریم

افشاگری ستاره تیم ملی فوتسال: فقط 2 دست لباس داریم

آی اسپورت - تیم ملی فوتسال کشورمان که طلسم 24 ساله را شکسته و با برتری مقابل برزیل و پاراگوئه به جمع 4 تیم پایانی جام جهانی کلمبیا راه یافته با مشکلات عدیده ای روبروست. جام نیوز درباره این موضوع نوشت:  مهدی جاوید ستاره تیم فوتسال کشورمان که برابر پاراگوئه حسابی درخشید پس از پایان این مسابقه دست به افشاگری زد و گفت: «همه فقط از فوتسال توقع موفقیت دارند و حتی برخی ها در داخل کشور از بازی های ضعیف ما در مرحله مقدماتی انتقاد می کنند در حالی که تیم ما از کمترین امکانات هم برخوردار نیست.» وی افزود: «ما نه تنها اردوهای خوب و بازی های تدارکاتی مناسبی برگزار نکردیم بلکه حتی لباس کافی هم نداریم. ما تنها تیمی در کلمبیا هستیم که فقط 2 دست لباس داریم که از کیفیت خوبی هم برخوردار نیست و حتی تعداد کافی پیراهن نداریم تا به هواداران یا بازیکنان حریف بدهیم!»
این حرف ها اگر صحت داشته باشد باید به حال مسئولانی تأسف خورد که هیچ کار مثبتی برای این تیم شایسته نکردند اما این روزها بدجوری موج سواری کرده و موفقیت های فوتسال را به نام خود سند می زنند.کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-26 08:10:21
نظر دهید

۱ نظر
برزو
دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۴۳
تعداد کافی پیراهن نداریم تا به هواداران یا بازیکنان حریف بدهیم؟؟؟ // میخوام ندی! مملکت بودجه نداره همه دارند اقتصاد مقاومتی رو اجرا میکنند تا بلکه از این گردنه بگذریم اون وقت شما میخوای به هواداران و بازیکنان حریف پیرهن بدی!؟ دیگه الان در آستانه ی نیمه نهایی وقت این حرف ها بود؟ تا دیدید رفتید جزو 4 تیم نهایی زبون باز کردید؟ اگه تو همون مرحله ی گروهی حذف شده بودید جرئت و شهامت حرف زدن رو داشتید؟ یا قبل مسابقات؟ دوتا شوت زدی الان زبون باز کردی! همون بازی با پاراگوئه هم اگه حذف میشدیم تقصیر همین جاوید بود! بیست ثانیه مونده به آخر بازی حسن زاده خالی بود به جای اینکه پاس بدی شوت زدی دیگه شانست گفت ریباندش افتاد جلوی پای اسماعیل پور! اگه اون توپ رو گلر پاراگوئه یه طرف دیگه مشت میکرد و تو پنالتی ها حذف میشدیم مقصر صفر تا صد حذفمون خود مهدی جاوید بود.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر