فهرست
آیا پرسپولیس به دژاگه و سروش نیاز دارد؟
آیا پرسپولیس به دژاگه و سروش نیاز دارد؟

آیا پرسپولیس به دژاگه و سروش نیاز دارد؟

آی اسپورت - پرسپولیس در خط هافبک خود با ترافیک روبه‌رو است. از سویی بحث حضور دژاگه و رفیعی در این تیم شنیده می‌شود. با این ترافیک و این نتایج، آیا حضور یکی از این دو بازیکن به صلاح پرسپولیس است؟ پرسپولیس و برانکو صاحب ثبات شده‌اند، بخصوص در ترکیب اصلی که یازده بازیکن آماده حضور دارند و این تیم را به مدعی جدی قهرمانی در لیگ برتر تبدیل کرده‌اند. پرسپولیس درون دروازه صاحب دروازه‌بان اول تیم ملی است. در خط دفاع این تیم چهار بازیکن حضور دارند که دو تا از آنها در لیست کی‌روش حضور دارند و دو مدافع دیگر به نام‌های حسین ماهینی و محسن ربیع خواه توانسته‌اند به بهترین شکل ممکن دستورات برانکو در زمین را اجرا کنند. در خط هافبک اما ترافیک شدیدی وجود دارد. کمال کامیابی‌نیا هافبک دفاعی است و محسن مسلمان کمی جلوتر از او در نقش بازیساز انجام وظیفه می‌کند. سمت راست خط میانی متعلق به فرشاد احمدزاده است و سمت چپ امید عالیشاه. وحید امیری نیز با توجه به این ترافیک، به ناچار راهی خط حمله شده تا همراه با مهدی طارمی زوج هجومی پرسپولیس را تشکیل بدهد. علی علیپور هم هر از چند گاهی به ترکیب اصلی می‌رسد و جالب‌تر اینکه با حضور این بازیکنان، رامین رضاییان نمی‌تواند به ترکیب یازده نفره راه پیدا کند.
در این شرایط اما شایعه جذب اشکان دژاگه و سروش رفیعی در نیم فصل شنیده می‌شود. تیمی که نمی‌تواند رامین رضاییان را در ترکیب اصلی قرار بدهد، آیا به سروش رفیعی و اشکان دژاگه نیاز دارد؟ در پست دژاگه و رفیعی بازیکنان قابلی چون محسن مسلمان، امید عالیشاه و فرشاد احمدزاده حضور دارند. وحیدی امیری نیز به خط حمله رفته تا از این ترافیک جان سالم به در ببرد. پس پرسپولیس چه نیازی دارد سروش رفیعی را جذب کند و برای او هزینه؟ اشکان دژاگه چطور؟ این دو بازیکن اگر بیایند قطعا روی نیمکت نمی‌نشینند. حضور آنها ترکیب یازده نفره پرسپولیس را دستخوش تغییر خواهد کرد و این یعنی پایان ثبات در انتخاب ترکیب اصلی. شاید پرسپولیس با حضور یکی از این دو بازیکن با حواشی فراوانی روبه‌رو شود و روند کنونی‌اش دستخوش تغییر.


منبع: ایران ورزشی
  ۵  
آی اسپورت
2016-09-26 09:26:18
نظر دهید

۵ نظر
پرسپولیس
دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۲۶
خجالت بکس . به تیم لگن خودت برس نمی خاد قصه سرورت بخوری دسته سه ای
۱
برزو
دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۴۶
الان معلوم شد لنگپولیس به خاطر رو کم کنی یارگیری میکنه یا استقلال! لنگپولیس فقط میخواد سروش رفیعی رو از چنگ استقلال دربیاره.
اردشیر فرهادی
دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۳۲
حرف ناحساب آخه تیم کیسه لیاقت رفیعیو داره که حرف میزنی هرکی را پرسپولیس میخواد این کیسه هم سریع میاد وسط مثل این بچه کوچولو ها منم میخوام منم میخوام میکنه اصلا سروش اسم کیسه را اورده که شما در فشانی میکنی؟
علی کچل
دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۵:۴۶
پرسپولیس فقط یه بازیساز داره، اونم مسلمان، پس بله نیاز داره خوب هم داره ...
پدر برزو
دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۷:۵۹
حیف سروش پرسپولیسی که بره تیم کیسه فندکی... بهش نیاز داریم و نیم فصل میاد :***
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر