فهرست
سرمربی روسیه: ایران تیمی سرسخت و خوش شانس است
سرمربی روسیه: ایران تیمی سرسخت و خوش شانس است

سرمربی روسیه: ایران تیمی سرسخت و خوش شانس است

آی اسپورت - تیم‌های ملی فوتسال روسیه و ایران ساعت 03:30 بامداد چهارشنبه هفته جاری در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2016 کلمبیا رو در روی هم قرار می گیرند. تمور آلکبروف، سرمربی تیم فوتسال دینامو روسیه در خصوص صعود تیم ملی این کشور به مرحله نیمه نهایی جام جهانی به خبرگزاری چمپیونات می گوید: «پیروزی برابر اسپانیا یک لحظه تاریخی بود، زیرا برای اولین بار این تیم را در رقابت های جام جهانی شکست دادیم. روسیه نمایش بسیار خوبی ارائه داد و شایسته پیروزی بود.»
 
او در ادامه گفت: «فتح جام جهانی کار بسیار سختی است و روسیه فرصت تکرار نشدنی برای رسیدن به جام دارد. ما باید به لحاظ روحی و روانی خود را آماده انجام این کار بزرگ کنیم. می توانیم به قهرمانی برسیم، اما بازی مرحله نیمه نهایی سخت است. ایران تیمی سرسخت است که با تکیه بر شانس به این مرحله رسید. تمایل به فتح جام جهانی می تواند روسیه را به موفقیت در این بازی برساند. قهرمانی در این رقابت ها رویای دیرینه روسیه است.»

کد خبر:9402
  ۳  
آی اسپورت
2016-09-26 12:03:39
نظر دهید

۳ نظر
-
دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۰۶
شما که 3 تا از 6 گلتون به اسپانیا گل به خودی بود پس دیگه خدایید دیگه
رضا
دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۳:۰۳
اتفاقا بعد بازی با اسپانیا به خودم گفتم اینا چقدر خر شانسن 65 درصد زمان بازی دست اسپانیا بود گلهای روسیه هم همه اتفاقی زده شدن. چقدر پرو هستش باید یه درس حسابی بش بدن.
-
دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۷:۲۱
٣تا از بازیکنان اصلی اسپانیا بازی قبلی مصدوم شدن!جالبه بدونید ٢تا از بازیکنان اصلی اسپانیا هم دو کارته شدن!!!یعنی اسپانیا ٥ بازیکن اصلیشو در بازی با روسیه نداشته!!!حالا ایشون دم از شانس ایران میزنه!ضمنا تنها بازی سخت روسیه تا الان همین بوده و مرحله قبل ویتنامو ٧-٠ برد.ویتنامی که ایران سال قبل در اسیا ١٣تایی کرد!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر