فهرست
افشاگری ناخواسته روشن؛ آکادمی مسئله دار برای استقلال بود؟
افشاگری ناخواسته روشن؛ آکادمی مسئله دار برای استقلال بود؟

افشاگری ناخواسته روشن؛ آکادمی مسئله دار برای استقلال بود؟

آی اسپورت - چند روز پیش یک فایل صوتی از مکالمه دو عضو آکادمی یکی از باشگاه های لیگی پخش شد که مسائل حیرت انگیزی را افشا می کرد. در مکالمات رد و بدل شده در این فایل صوتی متوجه می شویم که چه تعداد از بازیکنان تیم با پول اضافه می شوند و باید چه مبلغی بدهند تا بتوانند به ترکیب راه پیدا کنند.
 
حسن روشن پیشکسوت باشگاه استقلال امروز مصاحبه‌ای در انتقاد از مدیریت سابق این باشگاه انجام داده و در بخشی از آن گفته: «اگر بخواهم حرف بزنم افشارزاده دیگر نباید به ایران برگردد! بروید از دوستان رسانه‌ای سؤال کنید که ما را آشتی دادند و همان زمان که مباحث آکادمی به وجود آمد جلوی خیلی از اتفاقات را گرفتند وگرنه آن زمان حرف‌هایی می‌زدم که افشارزاده دیگر این شکلی خودش را تبرئه نکند. آقایان در آکادمی در زمان مدیریت ایشان هزار کار انجام دادند که فایل صوتی آنها را هم رو کرده‌ام و شاید اگر مردم این فایل صوتی را گوش کنند متوجه شوند این آقا در مدیریت استقلال چه کارهایی کرده است. شخصی که مدیر بوده و از هیچ چیزی خبر نداشت.»
 
با این صحبت‌های روشن و صحبت از افشای فایل صوتی از پشت پرده آکادمی یک باشگاه در فاصله کم می‌توان حدس زد آکادمی مورد نظر روشن مربوط به همان فایل صوتی معروف باشد. حالا باید منتظر ماند و دید افرادی که شائبه شرکت آنها در این مکالمه وجود دارد واکنشی نشان می‌دهند و برخوردی با آنها صورت می گیرد یا خیر.

منبع: وبسایت برنامه 90
  ۲  
آی اسپورت
2016-09-26 13:41:26
نظر دهید
۲ نظر
-
دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۳:۴۶
حسن روشن!!! ستون پنجم پرسپولیسی ها
-
دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۶:۵۰
جالبه بعد همین اقاى افشارزاده سال ها در کشور سمت بالاى مدیریتى داشته!! شایسته سالارى کجایى که یادت به خیر!..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر