فهرست
آمار عجیب طارمی مقابل سپاهان: 3 شوت و 2 گل
آمار عجیب طارمی مقابل سپاهان: 3 شوت و 2 گل

آمار عجیب طارمی مقابل سپاهان: 3 شوت و 2 گل

 آی اسپورت- مهدی طارمی بازیکنی است که نمی‌توانی تکلیفت را با او روشن کنی. موقعی که می‌خواهی مطمئن شوی او یک گلزن تمام عیار است آنقدر موقعیت از دست می‌دهد که از گزاره ای که به آن رسیدی پشیمان شوی. همان‌موقع که می‌خواهی بگویی عجب گل‌نزنی است سورپرایزت می‌کند. هواداران پرسپولیس و برانکو امیدوار بودند که این فصل با بیشتر شدن تجربه طارمی و همچنین تمرینات او زیرنظر کی‌روش، این بازیکن چهره‌‌ای کامل‌تر از یک مهاجم ششدانگ را از خود به نمایش بگذارد.

او اما تا قبل از بازی سپاهان همه را با گل نزدن‌ ناآمادگی‌اش سورپرایز کرد. در بازی با سپاهان اما باز هم با دو گل بازگشتی شیرین به لیگ داشت. بازی طارمی مقابل سپاهان علاوه بر دو گل یک نکته ویژه داشت. دو نیمه کاملا متفاوت. یک نکته مثبت و یک نکته منفی.
نکته منفی
مهدی طارمی در نیمه اول حتی یک شوت و یک ضربه به سمت چارچوب نداشت. حرکات او در 45دقیقه ابتدایی در چندین توپگیری و پاس سالم و ناسالم خلاصه شد. به طوری‌که می‌شد در نیمه اول از مهدی طارمی بازی فاکتور گرفت. بدون هیچ حرکت مثبتی.
نکته مثبت
نیمه دوم اما کاملا متفاوت بود. طارمی نه تنها با نیمه اول که با طارمی بازی تراکتورسازی و دربی هم متفاوت ظاهر شد. این بازیکن که در دو بازی قبلی چندین موقعیت بسیار خوب را خراب کرده بود در نیمه دوم بازی با سپاهان در دقیقه 61 با اولین شوت به سمت دروازه اولین گلش در این بازی را رقم زد. او به فاصله 13دقیقه 3 شوت به سمت دروازه داشت که از این 3 شوت، 2شوت تبدیل به گل شد. آماری که به اندازه کافی در مورد طارمی موقعیت خراب کن عجیب هست. البته طارمی بعد از دو گل باز هم به روش همیشگی خودش بازگشت. او تا پایان بازی 3 ضربه دیگر به سمت دروازه داشت که ثمری برای پرسپولیس به دنبال نداشت.اگر طارمی نخواهد باز هم به عملکرد سینوسی‌اش بازگردد. آمار این بازی می‌تواند کمی امیدوار کننده باشد که این مهاجم قرار است کمی اقتصادی‌تر از موقعیت‌هایش استفاده کند و توپ‌های کمتری را از دست بدهد. 
نیلوفر کنگرانی
  ۲  
آی اسپورت
2016-09-26 15:23:43
نظر دهید

۲ نظر
امید
دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۵:۳۶
تمرکز و تمرین اختصاصی باعث میشه از کمترین موقعیت ها بیشترین استفاده را ببری
مکتب انسان ساز شاهین
دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۷:۴۶
طارمی هنور طارمی پارسال نیست... بی حال و بی رمق راه میره... جنگندگیش کمتر شده... امیدوارم حرفه ای زندگی کنه تا تیم و خودش آسیب نبینه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر