فهرست
عذر بدتر از گناه/ افتخاری، صرافی و تحریم‌ها
عذر بدتر از گناه/ افتخاری، صرافی و تحریم‌ها

عذر بدتر از گناه/ افتخاری، صرافی و تحریم‌ها

آی اسپورت – در حالی که سیدرضا افتخاری تحریم های اقتصادی و بانکی علیه ایران را دلیل اصلی عدم پرداخت به موقع مطالبات عادل شیحی و محرومیت شدن استقلال از نقل و انتقالات زمستانی اعلام کرده است، اما به نظر می‌رسد تحریم‌ها بهانه‌ای برای توجیه کم‌کاری او و سایر مدیران در این اتفاق است. حتی اگر تحریم‌ها در بروز این فاجعه دخیل باشند، آقایان با علم به وجود تحریم‌ها باید زودتر دست به کار می‌شدند و مطالبات شیحی را پرداخت می‌کردند. ضمن اینکه وقتی برادر آقای افتخاری در تهران صرافی دارد و از مشکلات ریز و درشت در مبادلات مالی بین‌المللی اگاه است، بهانه قرار دادن تحریم‌ها عذر بدتر از گناه است. حتی گفته می‌شود صرافی متعلق به برادر آقای افتخاری یک شعبه هم در دوبی دارد که اگر این گونه باشد، دیگر هیچ توجیهی برای دیرکرد در پرداخت مطالبات شیحی پذیرفتنی نیست و باید گفت فقط و فقط ندانم‌کاری و ناآگاهی از خطری که استقلال را تهدید می‌کرد، باعث بروز این فاجعه شده است.

۴ ۳  
آی اسپورت
2017-01-30 16:35:00
نظر دهید

۳ نظر
احسان
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۴۴
یه بار مهراب قاسمخانی گفت که ما باید جای بازیکن خارجی بریم مدیر از خارج وارد کنیم1فکر می کردم چرت میگه حالا می بینم که داره درست می گه,پرسپولیس ام اما خداییش دلم میسوزه از بلایی که این بابا سر استقلال اورده,به نظرم باید به جای امثال سیاسی و افتخاری و یا حتی شیهی بریم چندتا مدیر درست و حسابی بیاریم.
۶ ۲
واقع بين
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۵۹
حالا يه سال تيمتون خوب نتيجه گرفت زود جوگير شديد ... شما بهتره دلتون به حال خودتون بسوزه .. اين دوران نيز زود ميگذره ...طاهري هم ميشه يكي مثل افتخاري !!!!!
۱
احسان
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۰۴:۴۷
اگه تو به۲تا نایب قهرمانی لیگ تو سه سال وشانس اول قهرمانی تو سال چهارم و اینکه چندسال قهرمان نشی اما هنوز پر افتخار ترین تیم مملکت باشی میگی یه سال نتیجه خوب گرفتن باید بگم به دل سوزی هم نیاز داری
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر