فهرست
چشمی از فردا در تمرین استقلال/ شماره 4 از بهمن ماه در ترکیب
چشمی از فردا در تمرین استقلال/ شماره 4 از بهمن ماه در ترکیب

چشمی از فردا در تمرین استقلال/ شماره 4 از بهمن ماه در ترکیب

آی اسپورت- تمرین فردای استقلال یک مهمان ویژه دارد؛ روزبه چشمی. با نظر مساعد دکتر نوروزی روی جواب تست های گرفته شده از این بازیکن در روز شنبه، چشمی از فردا در تمرینات استقلال شرکت می کند ولی کماکان تاریخ بازگشت او به میادین، نیم فصل دوم و تقریبا از اواخر دی ماه است.
قرار است چشمی از فردا به صورت اختصاصی زیرنظر مربی بدنساز استقلال تمریناتش را شروع کند و بسته به روند درمانی اش دکتر نوروزی مراحل بعدی ریکاوری او در دوران نقاهت را تعیین می کند. نوروزی می گوید:«روزبه نهم فروردین ماه امسال پایش را جراحی کرد که عمل دشواری هم بود. نهم مهر ماه دقیقا شش ماه از جراحی پای او می ‌گذرد و این زمان برای بازگشت روزبه به تمرینات بسیار مناسب است. البته کار با توپ و انجام کارهای تاکتیکی و درنهایت بازی برای استقلال فعلا برایش زود است و باید صراحتا اعلام کنم که روزبه از زمانی که به تمرینات بازگردد 3 ماه دیگر زمان لازم خواهد داشت تا بتواند با خیال آسوده برای استقلال بازی کند.»
نوروزی برنامه آماده سازی روزبه چشمی را اینگونه شرح می دهد:«60 روز زمان می‌ خواهیم تا چشمی را از لحاظ بدنی آماده کنیم. این زمان باید به درستی طی شود چون معمولا بازیکنانی که رباط پاره می‌ کنند باید تمرین ‌های بدنسازی را با دقت بیشتری انجام دهند. روزبه بازیکنی است که از لحاظ بدنی نیاز به تمرینات بیشتری دارد و تا زمانی که این 60 روز نیز طی نشود ما نمی ‌توانیم اجازه حضور چشمی را در ترکیب استقلال صادر کنیم. طبق برآوردی که من و دیگر پزشکانی که در این موضوع دخیل هستند، کرده اند احتمالا روزبه را بهمن ماه در ترکیب استقلال خواهیم دید».
  ۲  
آی اسپورت
2016-09-26 19:22:11
نظر دهید

۲ نظر
ایمون زاید10103
دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵، ۲۱:۲۴
نچسب
خیلی افه میاد
امید
سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵، ۰۹:۳۶
من نمی دونم این چه وضعیه. یه اخبار درباره استقلال و بازیکن استقلال نوشتن اولین نظر رو یه پرسپولیسی میده و میگه نچسب و افاده ای!!!! جای تعجبه واله... در ضمن خیلی دلمون واست تنگ بود روزبه جان... بلند شو و مث قبل با قدرت و تعصب برگرد پیشمون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر