فهرست
افشاگری نظری جویباری/ همه خانواده افشارزاده قرمزند!
افشاگری نظری جویباری/ همه خانواده افشارزاده قرمزند!

افشاگری نظری جویباری/ همه خانواده افشارزاده قرمزند!

آی اسپورت- اعتراض وزیر ورزش به عملکرد بهرام افشارزاده در استقلال و متهم کردن او به ریخت و پاش با پرسپولیسی خواندن محمود گودرزی توسط مدیرعامل سابق آبی ها همراه شد. حالا اما علی نظری جویباری درباره افشارزاده دست به افشاگری زده و مدعی شده نه تنها خود او پرسپولیسی است که خانواده اش هم قرمز هستند.
قائم مقام سابق استقلال می گوید:«این روزها بحث های زیادی درباره این موضوع مطرح می شود که مثلا افشارزاده پرسپولیسی است. من این بحث ها را مدتها قبل کردم اما نمی دانم چرا کسی ندید. با این وجود بازهم می گویم نه تنها خود افشارزاده که پسر و خانواده اش هم قرمز بودند. هرچند بر این باورم که این بحث ها فعلا از مشکلات استقلال کم نمی کند».
نظری جویباری همچنان به دنبال آرام کردن جو استقلال است:«از نظر من به عنوان یک هوادار، استقلال در شرایط فعلی نیاز به آرامش دارد و بس. چیز دیگری جز این وجود ندارد و استقلالی ها باید به استقلال کمک کنند و این بدون آرامش ممکن نیست. من هم ترجیح می دهم در این شرایط با سکوتم به استقلال کمک کنم هرچند حرف برای زدن زیاد دارم و به طور حتم به موقع صحبت های زیادی را مطرح می کنم. مصاحبه امروز جهانیان به عنوان رییس هیات مدیره استقلال را به فال نیک می گیرم و فکر می کنم او به عنوان یک استقلالی پیش قدم شد تا آرامش را به باشگاه برگرداند هرچند خودش در مظان اتهام بود اما با این سکوت درس خوبی به خیلی ها داد».
  ۲  
آی اسپورت
2016-09-26 19:39:29
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵، ۲۰:۵۹
تقریبا اولش همه قرمزن ولی وقتی تو تیم پرسپولیس راهشون نمیدن و مجبورن برن استقلال میشن آبی. نمونش امیر قلعه نویی که میگن خیلی دلش میخواسته بره پرسپولیس وقتی راهش نمیدن میشه استقلالی.
به عبارتی دیگه میشه گفت استقلال بازمانده های پرسپولیس هستن
برزو
دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵، ۲۱:۱۰
دست وزیر محترم ورزش درد نکنه! قحط الرجال اومده که یه لنگی مدیرعامل استقلال بشه! به نتایج دربی های اخیر مشکوک بودم و الان دیگه مطمئن شدم یه دست هایی پشت پرده بوده. افتخاری هم لنگیه. ولی طرفداران لنگپولیس خیلی خوشحال نباشید دوباره کابوستون حاج آقا فتح الله زاده برمیگرده و دوباره یه 4 دیگه (4 تا باخت متوالی!) میکنه تو پاچتون!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر