فهرست
پیشنهاد خارجی برای بختیار/ پلیتیکی برای فیکس شدن؟
پیشنهاد خارجی برای بختیار/ پلیتیکی برای فیکس شدن؟

پیشنهاد خارجی برای بختیار/ پلیتیکی برای فیکس شدن؟

آی اسپورت- تا دیروز و حتی امروز در تمرین استقلال خبری درباره بختیار رحمانی نبود. او با استقلال تمرین می کرد و توانسته بود تا حدودی جایگاه از دست رفته اش در ترکیب اصلی این تیم را با نمایشی که برابر ذوب آهن داشت دوباره تصاحب کند. خودش هم در تمرینات یکی از خوشحال ترین بازیکنان بود. تنها شایعه درباره او پیشنهاد فولاد بود. اینکه آنها حاضرند یک میلیارد به علاوه بازوبند کاپیتانی شان را به بختیار بدهند تا او در نیم فصل به اهواز برگردد.
امروز اما مدیربرنامه های او خبر از دو پیشنهاد خارجی می دهد و اینکه دو تیم قطری حاضرند رحمانی را از استقلال جذب کرده و او را به لیگ ستارگان قطر ببرند. این خبر درحالی از سوی مدیربرنامه های بختیار رحمانی به رسانه ها اعلام می شود که کسی با او تماس نگرفته و خود اوست که این خبر را به دوستان خبرنگارش می دهد. جالب اینکه کمتر از 72 ساعت دیگر مهلت نقل و انتقالات لیگ ستارگان قطر تمام می شود.
آقای مدیربرنامه اطلاعاتی ناقص را به دوستان خبرنگارش می دهد و حتی حاضر نمی شود نام تیمهای خواهان رحمانی را اعلام کند. رسانه ها هم می نویسند یکی از تیمهای خواهان رحمانی در میانه های جدول حضور دارد و قبلا یک بازیکن ایرانی داشته است؛ این تیم اسم ندارد؟
این پیشنهادات اما به احتمال فراوان ارتباط زیادی با دور شدن رحمانی از ترکیب اصلی استقلال دارد و درحقیقت پلیتیکی است برای نیمکت نشین نشدن. منصوریان و استقلال باید با این خبر جدایی در موضع ضعف قرار بگیرند و با وعده فیکس بودن مانع رفتن رحمانی شوند. سیاستی که جواب هم داده و بهتاش فریبا اعلام کرده رحمانی را با زنجیر می بندند تا به تیم دیگری نرود.
مدیربرنامه های رحمانی به هدف زده است؛ منصوریان بعد از تعطیلات سیستم تیمش را به 3-4-3 تغییر می دهد و در این چیدمان کمترین جایی برای بازی کردن بختیار رحمانی وجود دارد بخصوص که فرشید اسماعیلی نمایشی درخشان در این چند بازی اخیر داشته و رشد مجتبی حقدوست در تمرینات استقلال را همه دیده اند.
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-26 19:56:48
نظر دهید

۱ نظر
مکتب انسان ساز شاهین
چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵، ۰۳:۳۹
متقلب های فتوشاپی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر