فهرست
شکست منصوریان در بازی حیثیتی
شکست منصوریان در بازی حیثیتی

شکست منصوریان در بازی حیثیتی

آی اسپورت- علیرضا منصوریان از هر روشی برای با نشاط کردن تمرینات استقلال استفاده می کند. سرمربی جوان استقلال هنوز عطش بازی کردن را دارد و به همین دلیل بخش عمده ای از تمرینات این تیم به کری خوانی ها او مربوط است.
کری خوانی در تمرینات چند روز اخیر آبی ها، بسیار جدی بوده است. چند روز قبل مهدی رحمتی و بهنام برزای حسابی کری خواندند و امروز نوبت منصوریان بود که کری بخواند و ببازد. سرمربی آبی ها امروز در بازی تنیس فوتبال شرکت و اعلام کرد تیم بازنده باید برای بقیه بازیکنان آناناس بخرد.
این بازی تنیس فوتبال بین دو تیم 3 نفره برگزار شد. منصوریان و علی چینی و آرش افشین در یک تیم برابر تیمی متشکل از بختیار رحمانی و امین حاج محمدی و کاوه رضایی. درنهایت هم تیم منصوریان باخت. اوج این کری خوانی وقتی بود که تیم برنده از عکاسان خواستند از آنها عکس یادگاری بگیرند. جدیت منصوریان روی امتیازهای پایانی بخصوص ضرباتی که با سر می زد در این بازی عجیب و غریب بود.
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-26 20:12:21
نظر دهید

۱ نظر
Farshad
دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵، ۲۰:۲۱
اقا واقعا هر بازیکنی دوس داره شاگرد علیمنفور باشه!! میلیاردی پول میگیری میری تمرین چند تا بازی دوران بچگی(آقا وسط،تنیس فوتبال،والیبال نشسته) میکنی تازه جوجه کباب هم میزنی به بدن تازه سونا و جکوزی هم میبرنت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر