فهرست
تعویض های برانکو این بار طلایی نبود
تعویض های برانکو این بار طلایی نبود

تعویض های برانکو این بار طلایی نبود

آی‌اسپورت- با اینکه انتظار می رفت بعد از گل اول پرسپولیس این تیم بتواند مثل بازی ۸ روز قبل به راحتی از پس نفت آبادان بربیاید، این بار شرایط متفاوت بود. گل دقیقه ۴۸ علی عبدالله زاده روی ضربه کرنر برنامه های برانکو را به هم ریخت.  سرمربی کروات سرخپوشان که این بار با درخشش دروازه بان نفت برابر مهاجمان تیمش روبرو شده بود، به تعویض های همیشگی اش دست زد. بشار رسن به جای محسن مسلمان و سیامک نعمتی به جای فرشاد احمدزاده وارد زمین شدند تا شاید مثل بازی های اخیر بتوانند در تغییر روند بازی تاثیرگذار باشند. 

این بار اما بشار رسن هم نتوانست از آن پاس های طلایی برای مهاجمان مهیا کند. البته موقعیت های هم که نصیب بازیکنان پرسپولیس شد، با درخشش دروازه بان نفت و بی دقتی خودشان به گل تبدیل نشد. البته نفتی ها هم موقعیت هایی داشتند که بهترین آن توسط امین درویشی از دست رفت. در نهایت این اتفاقات باعث شد تا بازی به وقت های اضافی کشیده شود.

۹۸ ۳  
آی اسپورت
2017-12-19 17:41:00
نظر دهید

۳ نظر
عباس
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۴۹
صوفیانی عالی بود ,توپ کمال رو هیچ دروازبانی تو ایران نمیتونست بگیره جز خودش
به هر حال فوتباله ,
فقط باید جمله کمالوند بعد بازی رو گفت که این پرسپولیس بهترین تیم ده سال اخیر ایرانه
۳
هت تریک خریبین یا چیپش؟!
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۵۴
تعویض های تکراری و کاملا بی ربط به جریان بازی.
عادل فردوسی پور
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۰۰
بازیکن و مدیرعامل و اسپانسر و عابر بانک و همه عواملتون دزد،هستن تقصیر من نیست! برنامه دیشب هم ربطی به پنالتی منشا نداشت اصلا فارسی بلد نیست که برنامه دیشبم نگاه کنه، الکی به من ربطش ندیدن، تازشم باید خوشحال باشین، هم صنعت نفت از قشقایی بهتره، هم یک چهارم از یک شونزدهم!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر