فهرست
سوژه روز: فرشید باقری چطور بازیکن گران قیمتی شد؟
سوژه روز: فرشید باقری چطور بازیکن گران قیمتی شد؟

سوژه روز: فرشید باقری چطور بازیکن گران قیمتی شد؟

آی اسپورت - فرشید باقری یکی از مهم ترین چهره های ورزش ایران طی چند روز گذشته بوده چرا که وزیر ورزش در مصاحبه اش درباره بریز و بپاش در استقلال به طور مشخص درباره این بازیکن صحبت کرده و گفته چطور بازیکنی که تا سال قبل قراردادی زیر 150 میلون تومان داشته، حالا بالای 900 میلیون از استقلال می گیرد. درباره هافبک فصل گذشته صبا این داستان وجود دارد که رقم قرارداد بالای او به خاطر رقابت استقلال و پرسپولیس برای جذب این بازیکن به وجود آمد. گویا برانکو هم علاقه زیادی به جذب او داشته و پرسپولیس پیشنهادی 1.1 میلیاردی به باقری داده اما او بعد از مشورت با علی دایی ترجیح می دهد پیشنهاد استقلال را قبول کند. البته این شایعه در مورد رقم قرارداد باقری شنیده می شود که قرارداد او با آپشن هایی که دارد به همان رقمی می رسد که پرسپولیس به او پیشنهاد داده بود.


کد خبر: 9408
  ۳  
آی اسپورت
2016-09-27 09:07:09
نظر دهید

۳ نظر
امید
سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵، ۰۹:۳۸
پیشنهاد 1.1 میلیاردی پرسپولیس!؟ خجالت بکشید. فرشید باقری با 400 میلیون با پرسپولیس توافق کرده بود و می خواست قرارداد امضاء کنه که وزیر ورزش گفت دست نگه دارید تا تکلیف استقلال بعد از فینال حذفی مشخص بشه. متأسفانه وزیر ورزش بدترین ضربه را در نقل و انتقالات به پرسپولیس زد. گرچه پرسپولیس به لحاظ بازیکن غنی بود ولی کاوه رضایی و فرشید باقری و کنعانی را استقلالی ها با ناجوانمردی و رقم های فوق نجومی و غیرواقعی دزدیدند
علی کچل
سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۲۳
برانکو نوراللهی را میشونه رو نیمکت، ربیع خواه که هافبک دفاعیه رو تو دفاع چپ بازی میده بعد اینو میخواست چیکار؟؟؟
مکتب انسان ساز شاهین
چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵، ۰۳:۳۳
گویا برانکو هم علاقه زیادی به جذب او داشته و پرسپولیس پیشنهادی 1.1 میلیاردی به باقری داده اما او بعد از مشورت با علی دایی ترجیح می دهد پیشنهاد استقلال را قبول کند. چی می زنین توی این سایت خراب شده که فازتون اینقدر بالاست ؟!!!!!!!!!!!!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر