فهرست
امیدواری عزت اللهی: از آیندهون امتیاز می گیریم
امیدواری عزت اللهی: از آیندهون امتیاز می گیریم

امیدواری عزت اللهی: از آیندهون امتیاز می گیریم

آی اسپورت - کار سخت روستوف آغاز شده است. شاید کسی انتظار نداشت که این تیم در آلمان مقابل بایرن مونیخ امتیاز کسب کند، اما شکست 5 بر صفر هم دور از انتظار بود. با این حال روستوف که دو بازیکن ایرانی در اختیار دارد، این هفته اولین میزبانی‌اش را در ورزشگاه المپیک روستوف انجام خواهد داد. مقابل PSV آیندهوون هلند که دیگر تیم همگروه روستوف در گروه D مسابقات است. سعید عزت‌اللهی که اولین گل رسمی روستوف را در لیگ قهرمانان به ثمر رساند و یکی از پایه‌گذاران پیروزی تیمش مقابل اندرلخت بود. البته هافبک جوان و ایرانی روستوف مقابل بایرن مونیخ نیمکت نشین بود و فرصت بازی کردن پیدا نکرد و حالا امید دارد مقابل آیندهوون به او فرصت بازی برسد.
سعید عزت‌اللهی در گفت‌وگو با خبرنگار هفت صبح در خصوص وضعیت خودش پیش از دیدار با آیندهوون گفت: «خدا را شکر شرایط خوب است و وضعیت خوبی داریم. با برد مقابل لوکوموتیو هم روحیه خوبی به دست آوردیم و تمرینات را دنبال می‌کنیم تا بتوانیم بازی خوبی مقابل آیندهوون انجام دهیم». عزت‌اللهی که بازی مقابل اندرلخت و آژاکس را بین تیم‌های اروپایی تجربه کرده، آیندهوون را تیمی به مراتب قدرتمندتر می‌داند. تیمی که ممکن است برای روستوف دردسرساز شود، اما گویا روحیه هم‌تیمی‌های او برای شکست دادن و امتیاز گرفتن از این حریف هلندی بالاست. او در این باره تأکید کرد: «آیندهوون حریف خیلی سختی است و نباید فکر کنیم چون در خانه بازی می‌کنیم یا آیندهوون نام کوچکتری نسبت به بایرن مونیخ دارد، کار ما هم ساده است. با این حال انگیزه بازیکنان ما هم بسیار بالاست و امیدوارم که بتوانیم از این بازی امتیاز بگیریم تا شانس‌مان را تا پایان مرحله گروهی حفظ کنیم. آیندهوون تیم قدرتمندی دارد و کار ما هم سخت است».
چند هفته‌ای است که در ترکیب روستوف فرصت کمتری به عزت‌اللهی می‌رسد، اما این هافبک ایرانی تلاش زیادی کرده تا بتواند دوباره در ترکیب اصلی روستوف قرار بگیرد. البته شاید تغییر پیاپی مربی این تیم در این مسئله تأثیرگذار بوده و عزت‌اللهی باید تلاش کند تا نظر سرمربی جدید روستوف را به خود جلب کند. عزت‌اللهی گفت: «من تمریناتم را مثل گذشته با انگیزه انجام می‌دهم و اینکه چه کسی بازی کند یا نه، تصمیم سرمربی است. مطمئناً برای هربازیکنی حضور داشتن در زمین و بازی کردن بسیار مهم است، اما موفقیت تیم ارزش دیگری دارد. من هم تلاش می‌کنم تا بازی کنم و اگر بازی کردم امیدوارم تیم موفق باشد و من هم بتوانم کمک کنم»


کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2016-09-27 09:16:47
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر