فهرست
آرزوی ستاره استقلال؛ کار کردن با کی‌روش
آرزوی ستاره استقلال؛ کار کردن با کی‌روش

آرزوی ستاره استقلال؛ کار کردن با کی‌روش

آی اسپورت - فرشید اسماعیلی از فصل گذشته در استقلال حضور دارد اما پس از رسیدن منصوریان به نیمکت این تیم، به ناگهان شکوفا شده است. فرشید البته سال گذشته با درخشش مقابل سپاهان و گل زدن به این تیم او در آستانه دربی نشان داد بازیکن توانمندی است ولی مظلومی در کمال ناباوری نامش را از لیست حذف کرد. اسماعیلی امسال اما اوج گرفته و می خواهد در اوج بماند.
 
او که بازیکن بسیار مودبی است و از حاشیه ها به طور کامل به دور است، درباره موفقیتش با فروتنی می گوید: «راستش اگر همبازی هایم نبودند من نمی توانم به هیچ وجه مفید بازی کنم. با حمایت آنها و همینطور کادر فنی است که توانسته ام خودم را نشان دهم. از هواداران هم انرژی می گیرم. آنها فوق العاده هستند و با حمایت های خود به کل تیم انرژی می دهند.»
 
اسماعیلی از جمله بازیکنانی است که نشان داده لیاقت پوشیدن پیراهن تیم ملی را هم دارد. البته خود او هم می داند که باید در یک بازه زمانی بدرخشد تا نامش در لیست کارلوس قرار بگیرد. اسماعیلی درباره کار با کارلوس هم می گوید: «برای من افتخار است که بتوانم شاگرد این مربی بزرگ باشم و از او چیزهای زیادی یاد بگیرم. امسال دو هدف مهم دارم. اول موفقیت با استقلال و دوم حضور در تیم ملی که امیدوارم به هر دو هدفم برسم.»

منبع: خبر آنلاین
     
آی اسپورت
2016-09-27 11:34:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر