فهرست
گری نویل: سران یونایتد باید وضعیت آینده ی مویس را هرچه سریع تر مشخص کنند
گری نویل: سران یونایتد باید وضعیت آینده ی مویس را هرچه سریع تر مشخص کنند

گری نویل: سران یونایتد باید وضعیت آینده ی مویس را هرچه سریع تر مشخص کنند

آی اسپورت - گری نویل به مسئولان منچستر یونایتد توصیه کرده است هرچه سریع تر وضعیت دیوید مویس را در منچستر یونایتد مشخص کنند. به نظر می رسد این مربی اسکاتلندی در پایان این فصل از منچستر یونایتد اخراج شود و نویل خواهان سرعت بخشیدن به تصمیم گیری بر سر آینده ی مویس شده است.

شیاطین سرخ در رقابت های این فصل لیگ برتر انگیس نتوانسته اند عملکرد مناسبی از خود به نمایش بگذارند و حالا آن ها با شش امتیاز کمتر از تاتنهام در رده ی هفتم لیگ برتر قرار دارند و این برای آن ها به معنی عدم حضور در رقابت های اروپایی فصل آینده است.

نمایش اخیر منچستر یونایتد برابر اورتون انتقادات کارشناسان و هواداران این تیم را به اوج خود رسانده است. نویل در این باره می گوید:

«وضعیتی که شایعات پیرامون باشگاه منچستر یونایتد ساخته است اصلا مطلوب نیست. من از این حالت خوشم نمی آید. تا کنون چنین جوی را ندیده ام و اعتقاد دارم هرچه سریعتر باید در مورد آینده ی دیوید مویس شفاف سازی شود. باشگاه باید بیانیه صادر کند. وضعیت کنونی شایعات و مصاحبه ها مرا نگران می کند. این باشگاه به مدت 20 سال شایعات و اطلاعات غلط را کنترل کرده است. این وضعیت در 20 سال اخیر بی سابقه است.»

«اعتقاد دارم یونایتد باشگاهی نیست که به سادگی مربی اش را اخراج کند. من 15 یا 20 سال است که هوادار این تیم هستم و برای آن ها بازی کرده ام. اعتقاد دارم زمانی باید با یک نفر قرارداد شش ساله ببندید که او شایسته ی این موقعیت و احترام باشد.»

     
آی اسپورت
2014-04-22 11:03:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر