فهرست
بحران علیمنصور/ رحمانی فیکس می شود یا می رود؟
بحران علیمنصور/ رحمانی فیکس می شود یا می رود؟

بحران علیمنصور/ رحمانی فیکس می شود یا می رود؟

آی اسپورت- بختیار رحمانی بادو پیشنهاد از باشگاه های قطری مواجه شده . این خبری است که از حول و حوش ظهر دوشنبه روی سایت ها و خبرگزاری ها دیده می شود خبری که احتمال جدایی رحمانی از استقلال را مطرح می کند اما این خبر چقدر واقعی است؟
 ماجرای پیشنهادهای خارجی برای بازیکنان ایرانی جدید نیست و پیش از این هم اتفاق افتاده است که بازیکنان ایرانی با پیشنهادهای خوبی مواجه شده و لیگ ایران را ترک کرده اند اما این پیشنهادها بیشتر از اینکه به جدایی بازیکنان منجر شود به امضای قرارداد یا محکم شدن جایگاه بازیکنان کمک کرده است. دو فصل قبل و پیش از شروع نقل و انتقالات نیمی از بازیکنان استقلال مدعی پیشنهاد از باشگاه های اماراتی بودند ادعایی که کمی بعد و با تمدید قراردادشان مشخص شد چندان جدی هم نبوده. این اتفاق در مورد باشگاه قرمزپوش هم در ابتدای فصل رخ داد و دوبازیکن پرسپولیس که اصلا پیشنهادی نداشتند مدعی شدند که در صورت عدم امضای قرارداد مجدد و خوب به پیشنهادهای خارجی فکر می کنند. 

حتی ماجرای پیشنهاد باشگاه تراکتورسازی به بازیکن سرباز پرسپولیس هم کارکردی مشابه داشت. عمدتا پیشنهادهای باشگاه های خارجی در ایران به دو دلیل مطرح می شود. یکی پیشنهادی واقعی که در جدایی بازیکنان تاثیر زیادی دارد و دومی به بازگشت بازیکنان به ترکیب اصلی.

حالا پیشنهاد باشگاه های قطری در حالی برای بختیار رحمانی مطرح شده است که او بازی در ترکیب اصلی را با نیمکت نشینی عوض کرده و این امکان وجود دارد که به دلیل کسب اولین پیروزی برای استقلال نیمکت نشینی اش عادت شود. البته احتمال دارد که پیشنهادها واقعی باشد و فراتر از بازارگرمی رحمانی با اقبال قطری ها مواجه شده باشد اما هرچه که هست موثرترین دلیل انتشار خبر نه به خاطر خروج رحمانی از استقلال که به خاطر حضورش روی نیمکت است. این خبر بدون تعارف برای سرمربی استقلال منتشر شده که بداند:« یا بختیار را بازی می دهد یا او به تیم دیگری می رود.
  ۲  
آی اسپورت
2016-09-27 13:29:13
نظر دهید
۲ نظر
-
سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵، ۲۰:۲۸
این مرتیکه دو روی بی خاصیت اگه هر پیشنهادی از هر باشگاه قطری داشت عمرا استقلال میموند الان حرف مفت میزنه! کون گشاد تمرین کن! راه فیکس شدنه فقط اینه!!
ششتقلالی
چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵، ۰۳:۲۷
احمقا مردی که باور کند هههههههههههههه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر