فهرست
تراکتورسازی – لخویا / خداحافظی رسمی با عمو سیبیلو و کاپرفیلد در روز تشریفاتی
تراکتورسازی – لخویا / خداحافظی رسمی با عمو سیبیلو و کاپرفیلد در روز تشریفاتی

تراکتورسازی – لخویا / خداحافظی رسمی با عمو سیبیلو و کاپرفیلد در روز تشریفاتی

ای اسپورت – تراکتورسازان امروز با رویارویی برابر لخویای قطر سال پر از حرف و حدیث و همچنین پرحاشیه فوتبالی شان را تمام می کنند تا بلکه در سالِ آتی فوتبالیِ، بتوانند رنگ آرامش را ببینند.


قرمزهای تبریز با 5 امتیاز و رقیب با 4 امتیاز امروز پا به مستطیل سبز ورزشگاه یادگار امام می گذارند تا دیداری تشریفاتی برگزار کنند. چرا که هر دو تیم برای دومین سال متوالی، نتوانستند خودشان را در لیگ قهرمانان به مرحله حذفی برسانند و به همین دلیل زیاد فرق نمی کند که در پایان 90 دقیقه میزبان برنده شده باشد یا میهمان. تساوی هم که برای چنین دیدارهایی نور علی نور است، چرا که با فوتبال حتی در روز غیر مهمش، احتیاج دارد که 90 دقیقه ای جذاب و تلاش تیم ها برای بردن را به مخاطبان خود ارایه دهد.


نکته مهم، اما برای تراکتورسازان این است که امروز را باید روز خداحافظی رسمی و قطعی چهره های تاثیرگذر مهم از تراکتورسازی بدانیم.


تونی اولیورا که تقریبا سه ماه پیش آمد تا تراکتور را از بحران امتیاز از دست دادن نجات بدهد، در حالی امروز تبریز را به مقصد پرتقال ترک خواهد کرد که هم در لیگ ایران و هم در لیگ آسیا نتوانست حرفی برای گفتن داشته باشد و تنها نقطه روشنش قهرمانی در جام حذفی است که البته فقط در نیمه نهایی و فینال مسئولیت فنی را به عهده داشت.


همچنین امروز تراکتورسازی با علی کریمی هم خداحافظی می کنند. ستاره ای که یک روز قبل از انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری تراکتوری شد تا فقط او باشد که "خبر"ش، همنشین اخبار داغ انتخاباتی شود. حالا کریمی در شرایطی از تبریز و پرشورهای تبریز جدا می شود که به زعم همه، سال خوبی را به همراه تراکتورسازی گذراند.


سوت پایان بازی امروز با هر نتیجه ای که باشد، برای تبریزی ها به لحاظ فوتبالی تفاوت چندانی ندارد. آنها شاید با این انگیزه به ورزشگاه بروند که برای آخرین بار دو چهره محبوب خود را در چارچوب تراکتورسازی ببیند. تونی اولیویرا و علی کریمی یا به قول تبریزی ها، عمو سیبیلو و کاپرفیلد.

     
آی اسپورت
2014-04-22 11:12:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر