فهرست
حریفان احتمالی پرسپولیس در مراحل جام حذفی
حریفان احتمالی پرسپولیس در مراحل جام حذفی

حریفان احتمالی پرسپولیس در مراحل جام حذفی

آی اسپورت- پرسپولیس شروع بسیار راحتی در جام‌حذفی دارد اگرچه در جام حذفی تیم‌های کوچک می‌آیند برای شگفتی آفرینی و دست ‌کم گرفتن آنها توسط تیم‌های بزرگ هم باعث می‌شود تا گاهی اتفاقاتی عجیب و غریب رقم بخورد. اما پرسپولیس اگر بتواند همان‌طور که انتظار می‌رود به راحتی از پس قشقایی شیراز بربیاید چه حریفانی را در مراحل بعدی در انتظار خود می‌بیند؟ پرسپولیس در صورت حذف قشقایی باز هم با تیمی از شیراز بازی خواهد کرد و به مصاف برنده دیدار آینده سازان برق و فجرسپاسی می‌رود که البته این بازی قطعا در تهران برگزار می‌شود.

اما کار وقتی سخت می‌شود که بدانیم امکان برخورد پرسپولیس با تراکتورسازی در مرحله یک هشتم نهایی وجود دارد. اگر هر دو تیم از دو مرحله پیش‌رو به سلامت عبور کنند در اوج رقابت در لیگ برای قهرمانی خیلی زود در این جام به هم خواهند رسید که اگر تراکتورسازی هم در بازی دومش میزبان باشد محل انجام این مسابقه با قرعه کشی مشخص می‌شود.

همچنین از بین تیم‌های لیگ برتری فولاد خوزستان و استقلال خوزستان دو تیمی هستند که احتمال برخورد پرسپولیس با یکی از این دو تیم در مرحله یک چهارم نهایی وجود دارد. این‌ها همه حریفان احتمالی پرسپولیس تا چند مرحله آینده هستند. 
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-09-27 14:47:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر