فهرست
پیش‌بازی بارسلونا-مالاگا؛ گربه سیاه ته‌جدولی
پیش‌بازی بارسلونا-مالاگا؛ گربه سیاه ته‌جدولی

پیش‌بازی بارسلونا-مالاگا؛ گربه سیاه ته‌جدولی

آی اسپورت- پس از یک نمایش عالی مقابل المپیاکوس در چمپیونزلیگ، بارسلونا لالیگا را با یک بازی خانگی پی می‌گیرد. مالاگا امروز در نوکمپ مهمان خواهد بود و اوضاع برای یکی از قدیمی ترین تیم‌های اسپانیا خوب پیش نمی‌رود. آنها در قعر جدول قرار گرفته اند و تنها 1 امتیاز از 8 بازی خود کسب کرده اند، به علاوه ضعیف ترین خط حمله و ضعیف ترین خط دفاع.

 روی کاغذ، 90 دقیقه نسبتا آسان پیش روی آبی اناری هاست؛ ولی قطعا کار آسانی نخواهند داشت. مالاگا یکی از گربه سیا‌ه‌های بارسلوناست. در 6 بازی گذشته بین دو تیم، تنها 2 پیروزی توسط بارسا به ثبت رسیده و مالاگا موفق به کسب 2 پیروزی شده و دو بازی دیگر با تساوی به پایان رسیده است. تیمی که امروز مقابل بارسا قرار خواهد گرفت، یکی از ضعیف ترین مالاگاهای ممکن است؛ ولی بارسا باید بداند که کار آسانی پیش رو نخواهد داشت.

مقابل حریفی مثل مالاگا، باید با قوی ترین ترکیب ظاهر شد و والورده باید قوی ترین تیمش را به زمین بفرستد. در غیاب جوردی آلبا، لوکاس دینیه بازی خواهد کرد که مقابل المپیاکوس موفق به گلزنی نیز شد. رافینیا و دمبله نیز مدت‌هاست که مصدوم هستند و حضور آردا توران نیز در این بازی مشخص نیست.

 ترکیب احتمالی

۱    
آی اسپورت
2017-10-21 15:39:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر