فهرست
سرنوشت عجیب طهماسبی/ آقای بدشانس، فصل چهارم
سرنوشت عجیب طهماسبی/ آقای بدشانس، فصل چهارم

سرنوشت عجیب طهماسبی/ آقای بدشانس، فصل چهارم

آی اسپورت- مهرداد طهماسبی را می‌توان بدشانس‌ترین دروازه‌بان لیگ برتر دانست. دروازه‌بانی که خودش حسابی بدشانس است اما به جایش بخت رقیبانش را حسابی باز می‌کند. مهرداد طهماسبی با درخشش در صبای قم در فصل چهاردهم چندین مشتری پروپا قرص در لیگ برتر داشت.

قسمت اول: تبریز
طهماسبی، تبریز را به عنوان تیم بعدی خود انتخاب کرد تا پیراهن شماره یک را برتن کند. در آن زمان محمدرضا اخباری هم به عنوان ذخیره طهماسبی جذب شد. چندین هفته که از لیگ گذشت. هیچ چیز شباهتی به تصورات ابتدای فصل نداشت. اخباری با نمایش حیرت‌انگیزی پیراهن شماره یک را از آن خود کرد و آنقدر خوب کار کرد تا هیچ امیدی برای استفاده از طهماسبی نباشد. او که برای نیمکت‌نشینی به تبریز نیامده بود نتوانست در این تیم دوام بیاورد و نیم فصل دوم راهی اهواز شد.

قسمت دوم: اهواز 
علیرضا سلیمی عملکرد خوبی در این تیم نداشت و مسئولان فولاد به دنبال جانشینی مطمئن برای دروازه‌شان بودند. طهماسبی به اهواز رفت تا هم ناجی فولاد باشد اما اتفاق عجیبی افتاد. بعد از حضور طهماسبی، سلیمی متحول شد و آن‌قدر خوب کار کرد که درون دروازه ماند و این طهماسبی بود که نیمکت‌نشین ماند. التبه این دروازه‌بان در چند هفته برای فولاد بازی کرد. طهماسبی در فصل جدید قصد داشت تیم جدیدی انتخاب کند اما جدایی سلیمی و اصرار مسئولان باشگاه او را به ماندن راضی کرد. حالا دیگر او رقیبی نداشت تا نگرانش باشد.

قسمت سوم: اهواز
در آخرین روزهای فصل نقل و انتقالات وحید طالب‌لو هم به عنوان دروازه‌بان دوم راهی اهواز شد. طهماسبی این‌بار لیگ را به عنوان دروازه‌بان اصلی شروع کرد و آمار 5بازی بدون کلین‌شیت را به نام خود ثبت کرد. این آمار باعث شد تا طالب‌لو درون دروازه قرار بگیرد. حالا آمار دو بازی دو کلین‌شیت باز هم زنگ خطر را برای این دروازه‌بان بدشانس به صدا درآورده است.

قسمت چهارم:؟
 آیا این اتفاقات او را در نهایت در نیم فصل به درب خروج هدایت می‌کند یا طهماسبی می‌تواند جایگاه از دست‌رفته اش را پس بگیرد. 
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-27 16:23:44
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵، ۲۲:۰۹
عاقبت راه دادن به استقلال… البته ایشون هرسال یه قرارداد خوب میبنده پس بدشانس نیستش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر