فهرست
حسرت استقلال بدون شهباززاده: ستاره بدون جانشین
حسرت استقلال بدون شهباززاده: ستاره بدون جانشین

حسرت استقلال بدون شهباززاده: ستاره بدون جانشین

آی اسپورت - خرید کاوه رضایی، علی قربانی و آرش افشین، باعث شد منصوریان با وجود همه مخالفت‌هایش، مجوز جدایی سجاد شهباززاده را بدهد. استقلالی‌ها انتظار داشتند این فصل با مهاجمان جدید و میلیاردی، اوضاعی بهتر از فصل پیش داشته باشند اما هیچکدام از خریدهای جدید منصوریان، نتوانسته‌اند در حد شهباززاده ظاهر شوند.

شهباززاده فصل پیش، در 3 بازی از 7 بازی ابتدایی فصل غایب بود. با این وجود، او در 4 بازی که به میدان رفت آمار فوق العاده 3 گل و 2 پاس گل را داشت. لیگ چهاردهم و فصل اول حضور شهباززاده در استقلال هم او در 7 بازی ابتدایی 3 گل زد و یک پاس گل داد. آماری که هیچکدام از مهاجمان این فصل استقلال مشابه آن را نداشتند.

کاوه رضایی دو گل زده و یک پاس گل داده، قربانی دو گل زده، انصاری یک گل زده و آرش افشین هم هیچ تاثیری روی گل‌های استقلال نداشته است. هیچکدام از مهاجمان فعلی منصوریان، نتوانستند آمار خوب شهباززاده در دو سال گذشته را تکرار کنند. مهاجمی که در گلزنی، پاس گل و گرفتن پنالتی صدرنشین جدول بهترین‌های استقلال بود.کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-27 16:40:11
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵، ۲۱:۴۷
عمق فاجعه انجاست که ما به ارش برهانی راضی شدیم چه برسد به شهباززاده.فقط درکی از امار گل دوران بازی ارش افشین ندارم!!!!!!مربی خوب یعنی مربی که امار بازیکن را پشم حساب کند و منصوریان مربی به روزی هست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر