فهرست
موافقت مشروط استقلال با جدایی رحمانی: سروش جای بختیار
موافقت مشروط استقلال با جدایی رحمانی: سروش جای بختیار

موافقت مشروط استقلال با جدایی رحمانی: سروش جای بختیار

آی اسپورت - پیش از شروع فصل جدید لیگ برتر، سوژه جدید رقابت سرخابی‌ها مشخص شده است. پرسپولیس و استقلال، همزمان دنبال سروش رفیعی هستند و حتی شایعه شده سروش برای رفتن به پرسپولیس، به برانکو قول مساعد داده است. استقلالی‌‌ها هم قصد دارند مثل کاوه رضایی و کنعانی‌زادگان، مسیر او را از تیم برانکو به سمت خودشان عوض کنند.

هزینه‌های سنگین استقلال در نقل و انتقالات ابتدای فصل و ناراحتی وزیر از ریخت و پاش این تیم، باعث شده آن‌ها در شرایط فعلی شانس چندانی برای خرید رفیعی نداشته باشند. تنها راه استقلال، فروش بختیار رحمانی است. بختیار برای جدایی از استقلال باید 50 درصد قرارداد جدیدش را به آبی‌ها بدهد. با این کار، هم بار قرارداد سنگین فعلی بختیار از روی دوش استقلالی‌ها برداشته می‌شود و هم با تزریق مبلغ مناسبی بتوانند هزینه خرید سروش را فراهم کنند.

اگر استقلالی‌ها از خرید رفیعی با مبلغ مورد نظرشان مطمئن شوند، اجازه خروج رحمانی و رفتن او به لیگ‌های حوزه خلیج فارس را صادر می‌کنند. در غیر این صورت، منصوریان ترجیح می‌دهد هافبک خلاق تیمش را نگه دارد و از او در کنار فرشید اسماعیلی برای بازیسازی استفاده کند.کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2016-09-27 17:58:49
نظر دهید

۳ نظر
کیسه با فندک
سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۸:۱۱
چه خبر مسخره ای!!!!!ﻋﮑﺲ ﺳﺮﻭﺵ ﺗﻮ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﯿﺶ ﺗﻮ ﻭﺭﺯﺷﮕﺎﻩ ﺣﺎﻓﻈﯿﻪ ﺷﯿﺮﺍﺯ ﺗﻮ ﭘﯿﺮﻫﻦ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﺗﻮ ﻓﻀﺎﯼ ﻣﺠﺎﺯﯼ ﻣﻨﺘﺸﺮ ﺷﺪﻩ ﻭ ﺧﯿﺎﻟﻢ ﺭﺍﺣﺖ ﺷﺪ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺴﯿﻪ!!چرا میخاین به کیسه بچسبونین!؟؟؟
-
سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۸:۵۳
بختیار اومد بازار گرمی کنه که از قطر پیشنهاد داره حالا استقلال هم میگه برو به سلامت خخخ
-
سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵، ۲۳:۲۴
آخه این حیف نون کدوم باشگاه خارجی میخاد در ضمن سروش مگه مغز خر خورده تیم اول لیگ ول کنه بره تیم آخر لیگ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر