فهرست

گزارش تمرین پرسپولیس: مصدومیت مسلمان رفع شد

آی اسپورت- تمرین امروز پرسپولیس با حضور برانکو ایوانکویچ از ساعت ۱۶:۳۰ در زمین ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد. این اولین تمرین برانکو پس از بازگشت او به ایران بود و ۱۹ بازیکن زیر نظر این مربی آخرین نکات تمرینی خود را برای بازی مقابل قشقایی شیراز در جام حذفی مرور کردند.

* به دلیل مراسم تجلیل از ۱۰ جانباز شهرستان ری توسط باشگاه پرسپولیس تمرین با ۳۰ دقیقه تاخیر آغاز شد. جانبازان ۸ سال دفاع مقدس امروز در محل تمرین حاضر شدند و با بازیکنان و برانکو خوش و بش کردند.

* به دلیل غیبت مارکو مربی بدنساز پرسپولیس بازیکنان ابتدا زیر نظر چوک بدن‌های خود را گرم کردند و سپس در عرض زمین به استارت‌های کوتاه و بلند روی آوردند.

* پلی‌آنسکی مدافع اوکراینی پرسپولیس که روز گذشته دچار مصدومیت شده بود امروز با سایر بازیکنان تمرین نکرد و به کارهای بدنسازی پرداخت.

* محسن مسلمان هم روز گذشته دچار مصدومیت جزیی شده بود که امروز پس از برطرف شدن مصدومیتش همراه بازیکنان پا به توپ شد و تمرین کرد.

* بازیکنان پس از کارهای کششی و نرمشی در گوشه‌ای از زمین به ۲ گروه تقسیم شدند و به کارهای پاسکاری و ترکیبی در عرض زمین پرداختند.

* کریم باقری که روز گذشته به دلیل غیبت برانکو عهده‌دار تمرینات پرسپولیس بود امروز در تمرین حضور داشت و به همراه بازیکنان تمرین کرد و پا به توپ شد.

* حدود ۵۰ هوادار در تمرین پرسپولیس حضور داشتند و از نزدیک نظارگر تمرینات سرخپوشان بودند.

* بازیکنان پس از کارهای ترکیبی به سمت دیگری از زمین رفتند و زیر نظر چوک به استارت‌های کوتاه و عبور از موانع روی آوردند و سپس مجدداً به ۲ گروه تقسیم شدند و به کارهای ترکیبی و شوت به سمت دروازه‌ روی آوردند.

* یکی از جانبازان ۸ سال دفاع مقدس امروز در تمرین پرسپولیس پیراهن تیم ملی کرواسی را بر تن داشت و برای لحظاتی در زمین تمرین پا به توپ شد و مورد استقبال برانکو قرار گرفت.

* علی اکبر طاهری که برای تجلیل از جانبازان ۸ سال دفاع مقدس امروز در ورزشگاه حضور پیدا کرده بود برای لحظاتی از نزدیک تمرینات پرسپولیس را مشاهده و با محمود خوردبین و برانکو لحظاتی صحبت کرد.

* ۶ بازیکن پرسپولیس به نام‌های علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، محمد انصاری، رامین رضاییان، وحید امیری و مهدی طارمی که در اردوی تیم ملی برای دیدار مقابل ازبکستان حضور دارند غایبان تمرین امروز پرسپولیس بودند.

* بازیکنان در ادامه تمرینات خود به کارهای تاکتیکی روی آوردند و به ۲ گروه تقسیم شدند به طوری که مهاجمان در تدارک حمله بودند و مدافعان هم به کارهای دفاعی روی آوردند که برانکو در این تمرین نکات فنی را به شاگردان خود گوشزد می‌کرد.

* پایان بخش تمرینات امروز پرسپولیس فوتبال درون تیمی بود.کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-27 18:43:29
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۸:۵۴
مصدومیت مسلمان تقصیره کیروشه!!!
کی به کیه حالا که همه چی میندازن گردن کیروش اینم بندازین دیگه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر