فهرست
محل بازی با سوریه هنوز لبنان است/ مالزی تکذیب شد
محل بازی با سوریه هنوز لبنان است/ مالزی تکذیب شد

محل بازی با سوریه هنوز لبنان است/ مالزی تکذیب شد

آی اسپورت- برخلاف اخبار منتشر شده درخصوص میزبانی سوریه از تیم ملی در مالزی، هنوز محل برگزاری این بازی لبنان است. سوریه به دلیل جنگ داخلی امکان میزبانی از رقبایش در مقدماتی جام جهانی را ندارد و به همین دلیل در کشورهای دیگر برابر حریفان بازی می کند.
آنها میزبانی شان از کره جنوبی را در ورزشگاه عبدالرحمان شهر سرمبان کشور مالزی برگزار کردند ولی هنوز محل برگزاری بازی شان در هفته پنجم برابر ایران مشخص نیست. پیش از این اعلام شده بود این بازی در لبنان برگزار می شود ولی پس از میزبانی سوری ها در مالزی از کره جنوبی، شایعه شد آنها میزبانی شان از ایران را هم در این کشور انجام می دهند.
حمیدرضا آصفی، مشاور امور بین الملل رییس فدراسیون فوتبال می گوید:«کی روش اعلام کرده نمی خواهد در لبنان بازی کند چراکه آنجا امنیت ندارد. البته من خودم آنجا بودم و مسئله خاصی نبود اما به هر حال مشکلاتی که در بازی چند سال قبل ایران رخ داد باعث شده حساسیت هایی به وجود بیاید. متاسفانه تا به الان رایزنی هایی که انجام دادیم چاره ساز نبوده و محل بازی هنوز تغییر نکرده است. با این حال دست از تلاش بر نمی داریم و برای تغییر مکان این مسابقه تمام سعی مان را به کار می گیریم».
     
آی اسپورت
2016-09-27 19:41:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر