فهرست
سوال روز/ منصوریان یادش هست؟
سوال روز/ منصوریان یادش هست؟

سوال روز/ منصوریان یادش هست؟

آی اسپورت- مهمترین نکته درباره حضور پادوانی در استقلال، عدم آمادگی این بازیکن بود. مدافع برزیلی نیم فصل اول را به دلیل مشکلات رضایتنامه اش به طور کامل استراحت کرده و در نیم فصل دوم هم هرگاه بازی کرد، ضعیف بود. همان روزهایی که منصوریان جذب پادوانی را آخرین پازل استقلال می دانست نوشته و گفته شد پادوانی به دلیل مدتها تمرین نکردن کاملا از شرایط آرمانی دور است.
20 شهریور 1395 و در کنفرانس خبری پیش از دیدار استقلال و ماشین سازی، منصوریان به این سوال که پادوانی یک سال دور از میادین می تواند به استقلال کمک کند یا نه؟ چنین واکنشی نشان داد:«پادوانی یک فصل دور نبوده و فقط 2 ماه بازی نکرده است. شما 2 ماه را یک فصل می ‌بینید؟ اواخر اردیبهشت بود که او بازی کرد و در نیم‌ فصل اول به میدان نرفت اما او میانگین قدی تیم ما را بالا می ‌برد و در این 10 -12 سال اخیر هم در پست مدافع وسط بازی کرده و می ‌تواند به ما کمک کند».
حالا اما حرف های همه درست بوده و نه نظر منصوریان. پادوانی با کمتر از 150 ثانیه بازی برابر ذوب آهن و دادن یک گاف! و سپس برگزاری چند جلسه تمرین سبک، مصدوم شده و استقلال 10 روز نمی تواند از او استفاده کند. این درحالیست که منصوریان برای بازی برابر ملوان نوین در انزلی حساب ویژه ای روی این برزیلی باز کرده بود.
پادوانی در یک فصل اخیر کمتر از 5 ماه فوتبال بازی کرده و به همین دلیل فاصله ای زیاد با شرایط آرمانی اش (یعنی روزهای بازی در نفت که منصوریان سرمربی اش بود) دارد ضمن اینکه منصوریان در 3 بازی اخیر، ترکیب دفاعی تیمش را هم شناخته است.
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-27 19:52:48
نظر دهید
۱ نظر
ششتقلالی
چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵، ۰۳:۲۶
تیم بودجه بیت المال آتش زن کیسه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر