فهرست
آمار روز/ ویلیامز واقعا بد نیست
آمار روز/ ویلیامز واقعا بد نیست

آمار روز/ ویلیامز واقعا بد نیست

آی اسپورت- هنوز به صورت رسمی اعلام نشده بنجامین ویلیامز داور بازی ازبکستان و ایران است ولی کی روش پایش بعد از بازی ایران و چین به زمین نرسیده به این داور استرالیایی تاخت و علی کفاشیان را هم آماج نیش و کنایه هایش قرار دارد. اما واقعا این معلم دبیرستان اهل کانبرا علیه تیم ملی است؟ آمار می گوید، نه!
اولین قضاوت ویلیامز برای تیم ملی سال 2013 در بانکوک رقم خورد. او پیروزی 3 بر صفر تیم کی روش در مرحله مقدماتی جام ملتهای سال 2015 را برابر تایلند سوت زد بدون اینکه اشتباهی انجام بدهد.
دومین بازی تبدیل شد به گام اول تیم ملی در جام ملتهای آسیا. قضاوت بازی ایران و بحرین به ویلیامز سپرده شد و تیم ملی این دیدار را با دو گل حاج صفی و شجاعی برد. حالا شاید در ذهن کسی نباشد ولی ویلیامز از خطای عجیب و غریب حقیقی در دقیقه 67 روی مهاجم بحرینی چشمپوشی کرد درحالیکه به راحتی می توانست یک پنالتی برای بحرین بگیرد آنهم وقتی بازی یک بر صفر بود. حقیقی بعد از مهار توپ به سرعت به سمت بازیکن بحرینی دوید و خودش را به او کوبید درحالیکه بازیکن حریف اصلا او را نمی دید و پشتش به دروازه ایران بود.
سومین و آخرین قضاوت او هم در بازی با عراق رقم خورد. یک چهارم نهایی جام ملتها و تساوی 3 بر 3 و طبق معمول شکست در ضربات پنالتی و حذف شدن. ویلیامز در این بازی و در همان نیمه اول رای به اخراج مهرداد پولادی با دریافت کارت زرد دوم به دلیل خطا روی دروازه بان عراق داد که باعث خشم عجیب و غریب کی روش شد.
 
۱ ۲  
آی اسپورت
2016-09-27 20:04:22
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵، ۲۰:۱۳
چرت نگو بابا ... دو تا بازی معمولی رو مقایسه میکنی با بازی حذفی جام ملتها و اون تصمیم عجیب که نتیجه بازی رو تغییر داد!!!
کیروش حرف مفت زن
چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵، ۰۳:۲۵
احمق کسی است که خام این دلال موزامبیکی بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر