فهرست
قرارداد بازیکنان استقلال کسر می شود یا نه؟/ مناقشه ادامه دار
قرارداد بازیکنان استقلال کسر می شود یا نه؟/ مناقشه ادامه دار

قرارداد بازیکنان استقلال کسر می شود یا نه؟/ مناقشه ادامه دار

آی اسپورت- قصه کسر قرارداد بازیکنان استقلال همچنان ادامه دارد و در حال تبدیل شدن به یک مناقشه است. مدیران باشگاه مصرانه خواهان رقم خوردن این اتفاق هستند ولی بازیکنان زیر بار کسر قراردادهای شان نرفته و حتی ریش سفیدی منصوریان هم تا به حال چاره کار نشده است.
حسن زمانی یکی از اعضای هیئت مدیره استقلال می گوید:«شخصا قرارداد تمام بازیکنان استقلال را بررسی کردم و متوجه شدم که با شرایط فعلی باید قرارداد 7، 8 بازیکن کاهش یابد. این جزو سیاست های باشگاه استقلال و وزارت ورزش است که از اسراف و پرداخت های نجومی جلوگیری شود. ما هم مجبوریم این کار را در باشگاه استقلال انجام دهیم و به زودی قرارداد برخی از بازیکنان تا حدودی کاهش پیدا می کند. در اولین جلسه ای که هیئت مدیره استقلال تشکیل دهد کسر قرارداد این تعداد از بازیکنان را در دستور کار خواهیم داشت. آنجا تصمیم می گیریم که تا چه اندازه قرارداد بازیکنان کاهش یابد تا آنها نیز متضرر نشوند».
رضا افتخاری، مدیرعامل آبی ها می گوید:«با توجه به اینکه منابع مالی استقلال در لیگ شانزدهم مشخص نشده و هنوز معلوم نیست که ما چقدر درآمد خواهیم داشت، بخشی از قرارداد بازیکنان کسر می شود تا به مشکل نخوریم».
بهتاش فریبا هم حرفهای افتخاری را تایید می کند:«خیلی از تیمها پول بازیکنان را به صورت کامل پرداخت نمی کنند و خیلی ها از آنها طلبکار هستند و دستشان به جایی نمی رسد. نظر مدیرعامل باشگاه این است که طوری قراردادها بسته شود که باشگاه در زمان مدیریت او بتواند پول بازیکنان را به صورت کامل پرداخت کند. این سیاست به نظر من کاملا درست است».
اما نکته اصلی اینجاست که چون قرارداد بین بازیکنان و باشگاه منعقد شده و با امضای مدیر قبلی آبی ها به ثبت رسیده است، بازیکنان می توانند زیر بار این کاهش بودجه نروند. اتفاقی که رخ داده و جز مهدی رحمتی هیچکدام از بازیکنان استقلال با تقاضای منصوریان برای کاهش قراردادهای شان موافقت نکرده اند.
معاون حقوقی استقلال هم تایید می کند که کسر قرارداد بازیکنان بدون رضایت آنها قانونی نیست:«تا جاییکه من می دانم کسر قرارداد بازیکنان از نظر قانونی انجام پذیر نیست».
  ۲  
آی اسپورت
2016-09-27 20:20:43
نظر دهید

۲ نظر
پدر برزو
چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵، ۰۳:۲۴
کل تیم اف سی کیسه صد میلیون می ارزه
پدر برزو
چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵، ۰۳:۲۴
کل تیم اف سی کیسه صد میلیون می ارزه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر