فهرست
واگذاری 15درصد سهام استقلال (عکس) /   فتح‌اله‌زاده تکذیب می‌ کند
واگذاری 15درصد سهام استقلال (عکس) / فتح‌اله‌زاده تکذیب می‌ کند

واگذاری 15درصد سهام استقلال (عکس) / فتح‌اله‌زاده تکذیب می‌ کند

آی‌اسپورت‌ ـ آنچه که می‌ بینید تصویری از نامه واگذاری 15 درصد از سهام استقلال به بانک تات در ازای دریافت کمک مالی برای رفع و رجوعات مشکلات جاری استقلال است.

این نامه که امضای هیات مدیره قبلی خود را پای آن دارد، شب گذشته در برنامه نود به نمایش گذاشته شد اما مدیرعامل استقلال با زرنگی از پاسخگویی به آن طفره رفت و گفت با وجود آنکه مجوز این کار را داشته این اقدام را انجام نداده و همه سهام باشگاه کماکان در اختیار خود وزارت ورزش است.

این در حالی است که نسبت به صدق گفته های فتح‌اله‌زاده تردیدهای بیشماری وجود دارد، در این باره مثل سایر موارد مطرح شده در برنامه نود شب گذشته احتیاج به استعلام رسمی و انتشار بیانیه حسابرسین باشگاه استقلال است و حرف و شایعات در این زمینه تنها به گنگ ماندن نتیجه پیگیری ها کمک می‌  کند.

طیق این سند  15 درصد سهام باشگاه استقلال با موافقت سازمان خصوصی سازی و وزارت ورزش در رهن بانک تات قرار گرفته و وام سنگینی برای ساخت کمپ استقلال در اختیار باشگاه قرار داده اند.حالا باید آن وام با بهره اش تسویه شود تا سهام آزاد گردد وگرنه خصوصی سازی ممکن نیست و حتی بانک میتواند از طریق اجرای وثیقه سهام را به نام خود منتقل نماید.

     
آی اسپورت
2014-04-22 11:32:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر