فهرست
گزارش روز :  استقلال و پرسپولیس دولتی می‌ مانند
گزارش روز : استقلال و پرسپولیس دولتی می‌ مانند

گزارش روز : استقلال و پرسپولیس دولتی می‌ مانند

بردیا یادگاری

آی‌اسپورت‌ ـ اولین جمله امیر خادم معاون وزارت ورزش و جوانان خیلی زود تکلیف را روشن کرد.

او با اشاره به این مسئله که در کابینه دولت همه وزرا از نتایج 2 تیم آبی و قرمز صحبت می‌  کنند، باز هم به یاد ما آورد که این دو تیم به خاطر اهمیتی که دارند شانسی برای خصوصی شدن نخواهند داشت اگرچه مجلس تاکید کرد 2 تیم خصوصی شوند و وزیر ورزش در مصاحبه چند روز پیش هم با خبرگزاری مهر گفته استقلال و پرسپولیس تا آخر شهریور خصوصی خواهد شد.

امیر خادم که خود یک کشتی گیر است و اهلیت فوتبالی ندارد و البته به عنوان یک نماینده مجلس و حتی با وجود رانت های طبیعی بعد از دوران نمایندگی قادر به راه اندازی تجارتخانه سودمندی نشده است، حالا مسئول رسیدگی به اسنادی است که به صورت طبیعی برای فردی مثل او واکنش برانگیز خواهد بود. به هر حال خادم که  البته ورزشکار ممتازی هم بود هرگز در دوران ورزشی اش پول هایی در این حد را دریافت نکرده و طبیعی است که نسبت به این گردش مالی واکنش نشان بدهد.

او که دیروز مدام روی کلمه درآمدزایی در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تاکید داشت به طور مشخص راهکاری در این زمینه همراه خود نداشت و حتی یک بار هم به مسئله مهم حق پخش تلویزیونی اشاره نکرد. این در شرایطی است که فوتبال ایران با وجود هم مشکلات قرارداد تبلیغات محیطی خود را با مبلغ 160میلیارد تومان به شرکت ایران نوین واگذار کرده که این مسئله نشان می‌ دهد به هر حال فوتبال کماکان یک سرگرمی ممتاز است.
امیر خادم که مثل همه دولتی ها نگاهی امنیتی و سیاسی به استقلال و پرسپولیس دارد و می‌ ترسد آبی و قرمز به دلیل فراگیری شان مورد سوءاستفاده مالکین بعدی قرار بگیرند، از جمله کسانی است که ابتدا باید با خود کنار بیاید و بعد وزارتخانه محترم را مجاب کند که این دو تیم را واگذار کنند و خلاص. بگذارید بهشت و  جهنم این دو تیم نه با دولت که با اشخاص باشد، اشخاصی که با همه جای دنیا تیم های هزار برابر مهمتر از استقلال و پرسپولیس را اداره می‌ کنند و سود و ضرر احتمالی را به جان می‌ خرند.

     
آی اسپورت
2014-04-22 11:56:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر