فهرست
سرمربی الریان قطر: استقلال بهترین تیم گروه بود
سرمربی الریان قطر: استقلال بهترین تیم گروه بود

سرمربی الریان قطر: استقلال بهترین تیم گروه بود

آی اسپورت -دیدار تیم های فوتبال استقلال ایران و الریان قطر در هفته ششم و پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا ساعت 21 فردا چهارشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.این یک مسابقه تشریفاتی کم تماشاچی است که به احترام نشریفات برگزار می شود .

امروز مریل خیمه نس ، سرمربی الریان در مصاحبه مطبوعاتی اش تاکید کرد آبی ها بهترین تیم این گروه بوده اند . این مصاحبه را به رویات ای اسپورت بخوانید : 

  بازی تشریفانی؟

دو تیمی که فردا بازی می‌کنند، فقط برای احترام به لیگ قهرمانان آسیا به میدان می‌روند چرا که این دو تیم شانسی برای صعود ندارند. هر دو تیم کم شانس بودند که نتوانستند به مرحله‌ی بعد صعود کنند. به نظر من استقلال بهترین تیم این گروه بود، که ما توانستیم آنها را در قطر شکست دهیم.همچنین فکر می‌کنم تیم ما مقابل الشباب و الجزیره بهتر از حریف بازی کرد اما مقابل این دو تیم شکست خورد. به هر حال این پیچیدگی‌های فوتبال است که فهم این ورزش را سخت می‌کند.

 چرا معتقد ی استقلال بهترین تیم این گروه بود،؟

تیم ما و استقلال شباهت‌های زیادی با هم دارند. با احترام زیادی که برای دو تیم الشباب و الجزیره قائل هستم باید بگویم که ما و استقلال از این دو تیم بهتر بودیم. نمی‌دانم استقلال چه مشکلاتی داشت اما ما در این فصل سختی‌های زیادی دیدیم. من از لیگ اسپانیا آمدم که کاملا رقابتی است. به نظر من، ما در آسیا بازیهای خوبی انجام دادیم. مقابل الجزیره در زمین این تیم دو گل زدیم و باختیم. در بازی خارج از خانه مقابل الشباب هم سه گل زدیم ولی دوباره باختیم. من قبل از رقابت‌ها می‌توانستم بگویم که شانس ما و استقلال برای صعود از دو تیم دیگر بیشتر است.


بازی با استقلال بازی جوانها ؟

ما با 17 بازیکن به ایران آمدیم و سعی می‌کنیم از آنها به نفع احسن در بازی فردا استفاده کنیم. مشکل ما در این فصل مصدومیت‌های زیاد بازیکنان بود اما نکته مثبت این است که بازیکنان جوان و مستعدی داریم.

فصل بد در قطر؟

هر اتفاقی دلایلی دارد. من کمتر از 5 ماه است که به این تیم آمدم. ترکیب الریان با 2 سال پیش خیلی متفاوت است و انتقال از آن نسل به نسل فعلی زمان‌بر بوده و باید آهسته انجام شود. نکته‌ی مثبت تیم الریان که در تیم‌های دیگر هم وجود ندارد این است که بازیکنان آینده‌دار و جوان قطری در تیم ما زیاد هستند، آن هم نه بازیکنانی که از خارج می‌آیند و قطری می‌شوند.

     
آی اسپورت
2014-04-22 12:11:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر