فهرست
فوری : مویس اخراج شد
فوری : مویس اخراج شد

فوری : مویس اخراج شد

آی اسپورت - دیوید مویس توسط سران باشگاه منچستر یونایتد اخراج شد. دقایقی پیش "اد وودوارد" مدیر اجرایی باشگاه منچستر یونایتد در کارینگتون محل برگزاری کنفرانس خبری این باشگاه حاضر شد و رسما اعلام کرد دیوید مویس سرمربی منچستر اخراج شده است.

پیشتر سران یونایتد به مویس تذکر داده بودند که راه نیافتن این تیم به جمع تیم های حاضر در رقابت های لیگ اروپا غیرقابل توجیه خواهد بود.

همچنین توئیتی روی اکانت رسمی باشگاه در سایت توئیتر به این مضمون قرار دارد: «فوری: باشگاه منچستر یونایتد اعلام کرد دیوید مویس این باشگاه را ترک کرده است. باشگاه به این وسیله از مویس به خاطر سختکوشی، صداقت و شخصیتی که در دوران حضورش به باشگاه آورد، تشکر می کند.»

روز دوشنبه اعلام شد که خانواده ی گلیزر ها صبر وبردباریشان را پس از شکست های نا امید کننده ی یونایتد و قرار گرفتن این تیم در رده ی هفتم لیگ برتر در این فصل از دست داده اند. منچستر یونایتد در حال حاضر 13 امتیاز با منطقه ی حضور در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا فاصله دارد.

باخت 0-2 یونایتد در برابر اورتون و بازی بی برنامه و ضعیف این تیم در این مسابقه هم مزید بر علت شد که کاسه ی صبر گلیزرها لبریز شود و تصمیم به اخراج این مربی اسکاتلندی بگیرند.

به نظر می رسد گزینه ی اصلی جایگزینی مویس برای پست سرمربی گری در باشگاه منچستر یونایتد لوئیس فن خال هلندی باشد.

گفته می شود تا پایان این فصل رایان گیگز مسئولیت سرمربی گری را در تیم منچستر یونایتد بر عهده خواهد گرفت.

     
آی اسپورت
2014-04-22 14:43:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر