فهرست
عصبانیت پروین: کسی نمی‌تواند به من بگوید کجا برو کجا نرو
عصبانیت پروین: کسی نمی‌تواند به من بگوید کجا برو کجا نرو

عصبانیت پروین: کسی نمی‌تواند به من بگوید کجا برو کجا نرو

آی اسپورت - حضور علی پروین در جشن تولدی که دوستان و همبازیانش برای او گرفته بودند خبر عجیبی نبود. اما خبر شکایت باشگاه پرسپولیس از این مراسم و برگزار کنندگانش خیلی عجیب بود. علی پروین در گفتگو با فارس در این باره توضیحاتی داده است:
 
*باور کنید اگر می‌دانستم که قرار است برایم تولد بگیرند به این مراسم نمی‌رفتم. امسال خیلی از رفقایم می‌خواستند برایم تولد بگیرند، اما برای سن و سال من دیگر بد است که بخواهم هر سال جشن بگیرم. سعید شیرینی روز یکشنبه با من تماس گرفت و گفت یک دورهمی است که شما هم بیایید و من گفتم اگر وقت کنم به این مراسم می‌آیم. البته یک کیک هم گرفتند و  کنار این مراسم برایم تولد برگزار کردند. به‌هرحال حدود ۲۰۰ نفر دیشب آنجا بودند و من هم خوشحال می‌شوم شاگردانم و بچه‌های قدیمی پرسپولیس را کنار هم می‌بینم.
 
*من که از این گوشی‌ها ندارم که در آن برایم خبرهای اینترنتی بیاید، هیچ خبری هم از اطلاعیه پرسپولیس نداشتم، هرچند که فکر می‌کردم طاهری به این مراسم می‌آید. اینکه گفته‌اند این مراسم قانونی نیست یا هر چیز دیگری به خودشان برمی‌گردد، اما چیزی که من می‌دانم این است که این شرکت به نام پرسپولیس کهن ثبت شده است. با این‌ همه اگر دعوایی هست، خودشان می‌دانند، اما به اعتقاد من طاهری باید به این مراسم می‌آمد. شما ببینید چه کسانی در پرسپولیس زحمت کشیده‌اند و از سال ۴۷ تابه‌حال این تیم را سرپا نگه داشته‌اند. این بچه‌ها سال‌ها جوانی و عمرشان را برای پرسپولیس گذاشتند و طاهری باید به این مراسم می‌آمد و اگر بحث شکایت یا چیز دیگری بود، می‌شد امروز به آن رسیدگی کرد، هرچند که در کشور ما مد شده و هر کسی تا تکان می‌خورد از او شکایت می‌کنند! برای پرسپولیس امثال مرحوم بهزادی، مرحوم شیرزادگان، مرحوم ایرانپاک و بزرگانی مثل حسین کلانی، حمید جاسمیان و... زحمت کشیده‌اند و باید به آنها احترام گذاشت.
 
*مطمئن باشید طاهری به خودش اجازه نمی‌دهد که به من بگوید به مراسمی بروم یا نه، همه حاضران دیشب، شاگردان خوب من بودند. اصلاً مگر کسی می‌تواند به من بگوید که جایی بروم یا نروم؟ اختیار من درست خودم است، هر چند که با طاهری رفیق هستم و با او همکاری‌های لازم را کرده‌ام. خود من فکر می‌کردم طاهری به این مراسم می‌آید، البته این به آن معنا نیست که اگر می‌دانستم طاهری نمی‌آید،‌من هم نمی‌رفتم. به نظر من خیلی بهتر بود طاهری به این مراسم می‌آمد.
 
*من از طاهری گله دارم؛ چراکه باید به این مراسم می‌آمد. حتی بچه‌ها به او احترام گذاشتند و به این مراسم دعوتش کردند و  او باید به پیشکسوتان احترام می‌گذاشت و به این مراسم می‌آمد. حالا اگر دعوایی یا حرف‌وحدیثی هست، بعداً آن را پیگیری می‌کردند.
 
 *بله، پیگیر وضعیت منصور پورحیدری هستم و از همه مردم می‌خواهم برای منصورخان دعا کنند؛ چراکه او بزرگ استقلالی‌هاست و از دوستان قدیمی و صمیمی من به‌حساب می‌آید.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-09-28 13:02:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر