فهرست
گاف مدیران فولاد: ارنست نتوانست به ایران برگردد!
گاف مدیران فولاد: ارنست نتوانست به ایران برگردد!

گاف مدیران فولاد: ارنست نتوانست به ایران برگردد!

آی اسپورت- بعد از مساله سروش رفیعی و ابهاماتی که در مورد قراردادش با فولاد خوزستان وجود دارد، یکی از مسائلی که مدت‌هاست باعث انتقاد از مدیرعامل باشگاه فولاد شده، بحث صادر نشدن مجوز بازی ارنست ان‌فور است. مهاجم کامرونی که فولاد خوزستان یک ماه قبل از پایان نقل و انتقالات به خدمت گرفته اما هنوز نتوانسته برای فولادی‌ها به میدان برود. ان‌فور در تمرینات هم یکی از آماده‌ترین بازیکنان بود و حتی گل‌های خوبی برای فولاد در بازی‌های تدارکاتی زد اما ظاهرا درست وارد نشدن اطلاعات مربوط به قراردادش از سوی باشگاه فولاد خوزستان در سیستم TMS باعث شد او نتواند مجوز بازی بگیرد و در بازی‌های رسمی هم گل بزند. مهاجم 30 ساله کامرونی وقتی دید لیگ ایران تعطیل شده و هنوز هم مجوز بازی‌اش نرسیده، از کادرفنی تیم اجازه گرفت تا به کشورش برود و چند روزی کنار خانواده‌اش باشد. کادرفنی و باشگاه با این مساله موافقت کردند و این بازیکن به کامرون رفت اما وقتی قصد داشت به ایران برگردد با مشکل مواجه شد.

در واقع با اتمام ویزای یک ماهه‎ای که این بازیکن هنگام ورود به ایران در فرودگاه بین‎المللی امام(ره) تهیه کرده بود، مشخص شد دست‎اندرکاران فولاد خوزستان طی یک ماه گذشته، اقدام به تمدید ویزای ارنست ان‎فور یا دریافت ویزای جدید برای او نکرده‎اند. این بازیکن به ‎همین دلیل پس از حدود 24 ساعت معطلی از فرودگاه امام (ره) دیپورت شد و به دبی رفت تا از آنجا راهی محل اقامت خانواده‎اش در بلژیک شود و در انتظار صادر شدن ویزایش برای ورود به ایران باشد. این اتفاقات عجیب و ناتوانی دست‎اندرکاران فولاد خوزستان در دریافت مجوز بازی ان‎فور، همچنین تمدید نشدن ویزای این بازیکن، نه تنها خاطرات بدی از کشورمان در ذهن این بازیکن کامرونی ایجاد می‎کند، بلکه هواداران فولاد را هم از وضعیت موجود بسیار ناراحت کرده و آنها این سوال را مطرح می‎کنند: «مسوولان فولاد خوزستان که از یک کار ساده اداری در داخل کشور مثل تمدید ویزای یک بازیکن خارجی عاجز هستند، آیا این توانایی را دارند که مشکل ITC این بازیکن را از طریق مراجع بین‎المللی فوتبال برطرف کنند؟ »

به هر حال مسوولان باشگاه فولاد خوزستان که از مشکل پیش آمده ناراحت هستند، دیروز رایزنی‌های خود را آغاز کردند تا با گرفتن روادید برای ارنست ان‌فور شرایط را برای حضور دوباره این بازیکن در ایران فراهم کنند.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-09-28 14:05:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر