فهرست
بررسی عملکرد ستاره ویژه تراکتور: مدافع، هافبک، مهاجم!
بررسی عملکرد ستاره ویژه تراکتور: مدافع، هافبک، مهاجم!

بررسی عملکرد ستاره ویژه تراکتور: مدافع، هافبک، مهاجم!

آی اسپورت - تراکتور قلعه‌نویی، این فصل آماده‌ترین تیم لیگ محسوب می‌شود و بخش زیادی از این موفقیت را مدیون محمد ایرانپوریان، مدافع راست و یکی از کاپیتان‌های تیم است. ایرانپوریان در دفاع، نقشی موثر دارد و در حملات یکی از مهمترین بازیکنان تراکتورسازی محسوب می‌شود. نقش تهاجمی او در بازی این هفته با سیاه جامگان، بیشتر از قبل به چشم آمد و به عنوان بازیساز و زننده ضربات آخر، بیشتر از هر بازیکن دیگری به تراکتورسازی کمک کرد.

ایرانپوریان به عنوان پنالتی زن تراکتورسازی، گل اول بازی را برای این تیم زد. در نیمه دوم با نفوذ از سمت راست، پایه‌گذار گل دوم شد. او علاوه بر این صحنه، یک بار دیگر با نفوذ از راست سروش رفیعی را تک به تک کرد. دو بار پاس‌های عمقی ایرانپوریان به سمت چپ، ادینیو را در موقعیت گلزنی قرار دادند. یک بار هم او خودش با شوت از پشت محوطه، دروازه حریف را هدف قرار داد که ضربه‌اش توسط دروازه‌بان حریف مهار شد.

نقش ایرانپوریان در تراکتورسازی، بیشتر از یک نفر در یک تیم است. مدافع تراکتوری‌ها که قبلا در کارهای دفاعی و سانترهای بلند از سمت راست و پنالتی زدن تخصص داشت، حالا مثل یک هافبک بازیساز پاس عمقی می‌دهد و هم تیمی‌هایش را تک به تک می‌کند، یا با پاس‌های قطری بازیکنان سمت چپ را در موقعیت گلزنی قرار می‌دهد و گاهی خودش با شوت از راه دور تصمیم به گلزنی می‌گیرد. یک مدافع، هافبک، مهاجم که به تنهایی، می‌تواند نتیجه هر بازی را به نفع تراکتوری‌ها برگرداند.


کد خبر: 9406

۵    
آی اسپورت
2016-09-28 15:01:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر