فهرست
مکانی: تمام جوش و خروش کی روش به خاطر تیم ملی است/ دوست دارم فولاد و سپاهان تا فینال لیگ قهرمانان به هم برخورد نکنند
مکانی: تمام جوش و خروش کی روش به خاطر تیم ملی است/ دوست دارم فولاد و سپاهان تا فینال لیگ قهرمانان به هم برخورد نکنند

مکانی: تمام جوش و خروش کی روش به خاطر تیم ملی است/ دوست دارم فولاد و سپاهان تا فینال لیگ قهرمانان به هم برخورد نکنند

آی اسپورت- دروازه بان تیم ملی فوتبال گفت: داوری گلر خوبی است و در بوندسلیگا بازی می کند. او توانایی های بالایی دارد و قطعا هرکدام از دروازه بانان درون دروازه قرار گیرند، می توانند به تیم ملی کمک کنند.

سوشا مکانی در گفت و گو با آی اسپورت، درباره اردوی تیم ملی در آفریقای جنوبی اظهار داشت: اردوی خوبی را پشت سر می گذاریم. تمرینات خود را به صورت جدی دنبال می کنیم و قطعا این تمرینات جدی تر هم می شود. با نزدیک شدن به جام جهانی شرایط برایمان سخت تر می شود. خوشبختانه نفرات استقلال و رحمان احمدی هم به تیم ملی اضافه شدند و قطعا اردوی مفیدی خواهد بود.

دروازه بان تیم ملی درباره ناراحتی کی روش از اردوی تیم ملی تاکید کرد: من فکر می کنم این موضوع یک سوال شخصی است و باید از خود  کی روش سوال کنید. از طرف خودم باید بگویم چنین مساله ای را قبول ندارم و قطعا کی روش اگر حرفی می زند به خاطر تیم ملی است. تمام جوش و خروش سرمربی تیم ملی به خاطر نگرانی است که بابت جام جهانی دارد.

او درباره وضعیت دروازه بانان تیم ملی عنوان کرد: تا قبل از اینکه من به آفریقا بیایم تیم ملی گلر نداشت اما خوشبختانه حامد لک آمده، بیرانوند هم هست ضمن اینکه رحمان نیز اضافه شد. وضعیت همه خوب است و شرایط مطلوبی داریم. تمرینات فیزیکی و ویژه ای را نیز مربی دروازه بانان تیم ملی برایمان تدارک دیده و انشاءالله بتوانیم برای تیم ملی مثمرثمر باشیم.

مکانی درباره وضعیت دانیل داوری تاکید کرد: داوری گلر خوبی است و در بوندسلیگا بازی می کند. او توانایی های بالایی دارد و قطعا هرکدام از دروازه بانان درون دروازه قرار گیرند، می توانند به تیم ملی کمک کنند. بی تردید هرکس شایسته باشد، فیکس می شود. اگر من دروازه بان اصلی باشم، از جان مایه می گذارم اما بدانید در اکنون موفقیت تیم ملی از هرچیزی مهم تر است.

وی درباره شرایط فولاد و صعود مقتدرانه این تیم به مرحله حذفی خاطرنشان کرد: تیم ما شرایط خوبی دارد و می توانیم نتایج خوبی کسب کنیم. تا جایی که می دانم اردوی آفریقا 13 یا 14 اردیبهشت تمام می شود و می توانم در ترکیب فولاد برای مرحله بعدی بازی کنم.

مکانی در پاسخ به این پرسش که فولاد چقدر شانس قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را دارد، گفت: خیلی زود است در این خصوص صحبت کنیم. ما در فولاد یاد گرفته ایم به تمام مسائل مرحله به مرحله نگاه کنیم. الان زمان آن است که بجنگیم و تلاش کنیم تا در یک هشتم نهایی موفق باشیم.

دروازه بان ملی پوش فولاد درباره اینکه احتمال دارد در مرحله بعدی با سپاهان رو به رو شوند، افزود: شخصا دوست ندارم این اتفاق بیفتد چون در این صورت یک تیم ایرانی حذف می شود. قلبا دوست دارم در مرحله بعدی دو تیم ایرانی صعود کنند و به رده های بالا برسند و انشاءالله در فینال با هم روبه رو شویم.

     
آی اسپورت
2014-04-22 12:43:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر