فهرست
گزارش روز: روزشمار دیوید مویس در باشگاه منچستر یونایتد
گزارش روز: روزشمار دیوید مویس در باشگاه منچستر یونایتد

گزارش روز: روزشمار دیوید مویس در باشگاه منچستر یونایتد

آی اسپورت - در این مطلب به بررسی لحظات مهم دوران حضور دیوید مویس در راس کادر مربی گری منچستر یونایتد می پردازیم.

1 سپتامبر: شیاطین سرخ اولین شکست خود را با نتیجه ی 0-1 برابر لیورپول در آنفیلد با تک گل دنیل استوریج تجربه می کنند. وین رونی پس از اینکه در تمرینات در برخورد با فیل جونز از ناحیه ی سر مصدوم شده بود در این بازی غایب بود.

22 سپتامبر: منچستر یونایتد با نتیجه ی 1-4 برابر سیتی شکست می خورد. این بار فن پرسی به دلیل مصدومیت از ناحیه ی ران در بازی غایب است.

19 اکتبر: منچستر یونایتد در دیدار برابر ساوتهمپتون در آخرین دقیقه در اولدترافورد گل می خورد و بازی با نتیجه ی مساوی به پایان می  رسد. گل آدام لالانا دو امتیاز یونایتد را در اولدترافورد از بین می برد.

4 دسامبر: برایان اوویدو چهاردقیقه مانده به پایان بازی دروازه ی یونایتد را باز می کند و 21 سال انتظار اورتون برای بردن یونایتد در خانه به پایان می رسد.

6 دسامبر: فردیناند سیاست مویس در دیر چیدن ترکیب تیم را با جمله ی "این مساله شما را دیوانه می کند" زیر سوال می برد.

7 دسامبر: تک گل یوهان کابایه برای اولین بار پس از سال 1972 باعث باخت منچستر یونایتد در خانه برابر نیوکاسل می شود.

10 دسامبر: روی یک ضربه ی کرنر فن پرسی دوباره از ناحیه ی ران مصدوم می شود و باید 7 هفته از میادین به دور باشد.

1 ژانویه: رونی در بازی برابر تاتنهام به میدان می رود ولی به دلیل مصدومیت از ناحیه ی کشاله ی ران دچار مصدومیت چهار هفته ای می شود.

5 ژانویه : سوانسی برای اولین بار در تاریخ با گل دقایق پایانی ویلفرد بونی منچستر یونایتد را در خانه شکست می دهد و منچستر برای دومین بار در سی سال اخیر در مرحله ی سوم جام حذفی انگلیس حذف می شود.

7 ژانویه: شکست در نیمه نهایی جام اتحادیه برابر  ساندرلند در دور رفت که به معنای سومین باخت پیاپی یونایتد بود. این رکورد از می 2001 تا کنون تکرار نشده بود.

19 ژانویه: نماینا ویدیچ کاپیتان منچستر یونایتد در جریان باخت برابر چلسی از زمین اخراج می شود.

22 ژانویه: یونایتد با نتیجه ی 1-2 برابر ساندرلند در نیمه نهایی جام اتحادیه پیروز می شود اما در ضربات پنالتی فقط درن فلچر است که از 5 ضربه ی یونایتد یکی را به گل تبدیل می کند.

1 فوریه: استوک سیتی برای اولین بار از سال 1984 با دو گل چارلی آدام برابر یونایتد پیروز می شود.

7 فوریه: ویدیچ اعلام می کند در پایان فصل قصد دارد منچستر یونایتد را ترک کند.

9 فوریه: یونایتد در برابر تیم قعر جدولی فولام پیش می افتد اما گل دیر هنگام درن بنت بازی را با نتیجه ی 2-2 به تساوی می کشاند. مویس این نتیجه را "بد" توصیف می کند.

25 فوریه: یونایتد با نمایشی ضعیف در خانه ی المپیاکو 0-2 به این تیم یونانی می بازد.

16 مارس: دو ضربه ی پنالتی استیون جرارد و تک گل سوارس باعث برد 0-3 لیورپول در اولدترافورد برابر یونایتد می شود. البته جرارد یک پنالتی را هم به اوت می فرستد.

25 مارس: یونایتد با نتیجه ی 0-3 برابر منچستر سیتی شکست می خورد. این نتیجه به معنی دبل سیتی برابر یونایتد در رقابت های این فصل است. این نتیجه تضمین می کند که در پایان فصل یونایتد با کم ترین امتیاز ممکن در تاریخ باید لیگ را به اتمام برساند.

9 آوریل: با وجود تساوی 1-1 در مرحله ی رفت رقابت های لیگ قهرمانان شیاطین سرخ در آلیانز آره نا 1-3 از بایرن شکست می خورند و در دور یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان با این جام وداع می کنند.

20 آوریل: بازگشت مویس به گودیسون تبدیل به کابوسی برای این مربی و هوادارن یونایتد می شود. پنالتی لیتون بینس و گل میرالاس اورتون را به برد 0-2 می رساند و این نتیجه به این معناست که یونایتد به هیچ عنوان به رقابت های لیگ قهرمانان فصل آینده نمی رسد.

روزشمار تصویری مویس در الدترافورد را می توانید از پوشه عکس آنلاین ببینید

     
آی اسپورت
2014-04-22 13:24:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر