فهرست
گزارش ویژه: کی‌روش دومین بخت جانشینی مویس در یونایتد/ سرمربی تیم‌ملی‌ ایران در جدال با کلوپ، کونته و سرآلکس!
گزارش ویژه: کی‌روش دومین بخت جانشینی مویس در یونایتد/ سرمربی تیم‌ملی‌ ایران در جدال با کلوپ، کونته و سرآلکس!

گزارش ویژه: کی‌روش دومین بخت جانشینی مویس در یونایتد/ سرمربی تیم‌ملی‌ ایران در جدال با کلوپ، کونته و سرآلکس!

آی‌اسپورت‌ ـ کارلوس کی‌روش سرمربی تیم‌ملی‌ فوتبال ایران جزو فهرستی است که روزنامه مشهور میرر چاپ انگلیس برای جانشینی دیوید مویس در نظر گرفته است. میرر در این لیست 10 نفره مربیان مشهوری را پشت سر هم قطار کرده که در بین آنها می‌ شود به اسم هایی مثل؛ لوییز فان خال، یورگن کلوپ، آنتونیو کنته، فرانک دیبوئر و خود فرگوسن رسید. میرر در این فهرست کارلوس کی‌روش  را در رده دوم بخت داران قرار داده است، این در حالی است که سرمربی تیم‌ملی‌ ایران در آفریقای جنوبی مشغول برگزاری اردویی است که جنجال های بسیاری را باعث شده و البته دردسرهای بسیاری را برای وی به بار آورده است.
میرر در توضیح کارلوس کی‌روش  می‌ گوید:« کی‌روش  مربی ای است که دو دوره وحشتناک موفقیت آمیز را در یونایتد تجربه کرده است. او از دو بابت در منچستر تحسین می‌ شود اول به دلیل سیستم مدیریتی عالمانه و متالوژیکش و البته به دلیل کشف بازیکنان جوان که مهمترین آنها کریس رونالدو ستاره پرتغالی سابق منچستریونایتد است. او البته در هدایت انفرادی یک تیم باشگاه توفیقی نداشته و در رئال مادرید نتایج فاجعه باری گرفته است. کی‌روش  که با قراردادی 2 ساله به مادرید رفته بود پس از 10 ماه این باشگاه را ترک کرد و این نقطه منفی در کارنامه اوست.»
در فهرست میرر آلکس فرگوسن با شانس 6 به یک، یورگن کلوپ (6 به یک)، رایان گیگز (12 به یک)، دیه گو سیموئنه (12 به یک)، آنتونیو کنته (12 به یک)، پپ گواردیولا (16 به یک)، فابیو کاپلو (20 به یک) و فرانک دیبوئر (25 به یک) بخت داران نشستن روی نیمکت منچستر هستند. بخت اول سرمربیگری در یونایتدها طبق نوشته میرر لوییز فان خال است که شانس 7 به 2، شانس هدایت منچستریونایتد را دارد. بخت کارلوس کی‌روش  برای هدیت منچستریونایتد هم 11 به 2 تخمین زده شده است.
جالب اینکه از نظر هواداران منچستریوناید کلوپ با 51 درصد آرا محبوب ترین گزینه است، این در حالی است که کارلوس کی‌روش  تا این لحظه تنها 3 درصد از آرا را به خود اختصاص داده است.

 
کارلوس کی روش در نظرسنجی روزنامه میرور دومین بخت سرمربی گری باشگاه منچستر یونایتد است
     
آی اسپورت
2014-04-22 13:27:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر