فهرست
چهار مقصد احتمالی دیوید مویس
چهار مقصد احتمالی دیوید مویس

چهار مقصد احتمالی دیوید مویس

آی اسپورت- دوران دیوید مویس در باشگاه منچستر یونایتد به اتمام رسیده است و امروز این باشگاه رسما خبر جدایی این مربی در پایان فصل را تایید کرد. در این مطلب قصد داریم به بررسی باشگاه احتمالی دیوید مویس در پایان فصل جاری بپردازیم.
نیوکاسل یونایتد
الن پاردو هیچگاه در "تنساید" چهره ی محبوبی نبوده است. این مربی پس از اینکه در دیدار تیمش برابر هال سیتی با یکی از بازیکنان این تیم درگیر شد به مدت ده جلسه از همراهی تیمش محروم شد و این محرومیت هواداران نیوکاسل را شدیدا ناراحت کرد. در آن مقطع از فصل هواداران نیوکاسل خواهان اخراج پاردو بودند و به نظر نمی رسد  در حال حاضر تغییری در نظرات هواداران این تیم حاصل شده باشد.
مویس با اورتون همیشه جایگاهی بین چهارمی و ششمی کسب می کرد و به نظر می رسد نیوکاسل به چنین مربی باثباتی نیاز دارد.
استون ویلا
در هفته های اخیر استون ویلا شرایط متزلزلی را تجربه کرده و به نظر می رسد پل لمبرت در انتهای این فصل این باشگاه را ترک کند. در حالی که رندی لرنر مالک این باشگاه قصد دارد ویلا را در فصل تابستان بفروشد به نظر می رسد مویس می تواند ویلا را که در حال حاضر خطر سقوط را احساس می کند به رده های بالای جدول هدایت کند.
وست برومویچ
تیم دیگری که همچنان خطر سقوط را احساس می کند و به نظر می رسد اختلافاتی بین پپه مل سرمربی کنونی این تیم و بازیکنانش به وجود آمده است. عده ای مشکلات این تیم بر سر تمرینات را علت اصلی نتیجه گرفتن "بگی ها" می دانند. بگی ها می توانند با به خدمت گرفتن مویس از شر سرمربی اسپانیایی زبان تیمشان راحت شوند و در فصل آینده به دنبال جایگاه بهتری در لیگ برتر باشند.
سلتیک
به نظر می رسد نیل لنون که تاکنون یکی از جوان ترین مربیان تاریخ تیم سلتیک است روی نیمکت این تیم وضعیت مناسبی ندارد و دیر یا زود باید شاهد جدا شدن این مربی از سلتیک باشیم.

به نظر می رسد مویس هم برای بازگشت به اسکاتلند انگیزه های زیادی دارد. باید منتظر بمانیم و ببینیم کدامیک از این تیم ها مقصد بعدی دیوید مویس سرمربی اخراجی منچستر یونایتد خواهد بود. 

     
آی اسپورت
2014-04-22 13:58:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر