فهرست
اسکوچیچ: رسید پتو و زمین شو را هم امضا کردم/ امیدوارم ملوان فصل خوبی داشته باشد
اسکوچیچ: رسید پتو و زمین شو را هم امضا کردم/ امیدوارم ملوان فصل خوبی داشته باشد

اسکوچیچ: رسید پتو و زمین شو را هم امضا کردم/ امیدوارم ملوان فصل خوبی داشته باشد

آی‌اسپورت‌ ـ دراگان اسکوچیچ سرمربی محبوب ملوان بندرانزلی به تهران بازگشته تا پیشنهادهای سایر تیم های لیگ برتر را بررسی کند. این مربی اهل کرواسی که شب گذشته در مسابقه فوتبالی با حضور تنی چند از ستاره های سینما و موسیقی شرکت کرد، در پاسخ به این سوال خبرنگار آی‌اسپورت‌ که آیا خبر دیروز مبنی بر شمارش لیوان های خانه اش به هنگام ترک انزلی را تایید می‌ کند یا نه، گفت: « حقیقتش این است که ملوان مربی جدیدش را انتخاب کرده و باید برای این تیم و هوادارانش آرزوی موفقیت کنم و این کاری است که آن را انجام خواهم داد چرا که من چیزی به جز خوبی از هواداران این تیم ندیدم. بازیکنان و طرفداران ملوان جزو خاطرات خوب فوتبالی من هستند و من هرگز آنها را فراموش  نمی‌ کنم. با این حال اتفاقاتی که از زمان حضور مالک جدید ملوان در این باشگاه افتاد باورنکردنی، غیرحرفه ای و آزاردهنده است و من را از فوتبال بیزار کرده است.»
دراگان در ادامه می‌ گوید:« من یک سال فوق العاده را در انزلی پشت سر گذاشتم و رفتار روزهای آخر، آخرین چیزی بود که انتظار داشتم. ما با بازیکنان بهترین تیم این سال های ملوان را ساخته بودیم و طبیعی بود که به قول شما ایرانی ها حداقل به ما یک خسته نباشید بگویند و عرقمان را خشک کنند. اما نه تنها این اتفاق رخ نداد اما بعد از کلی وعده و وعید بدون دریافت یک ریال از باقیمانده قراردادم انزلی را ترک کردم و البته در لحظه تحویل دادن آپارتمانم با رفتار بدی مواجه شدم.»
دراگان با تایید این نکته که مسئولین اداری باشگاه ملوان در هنگام تحویل گرفتن خانه وسایل را بازرسی کردند گفت:« به جز ال سی دی و ماهواره و مبل ها وسیله خاصی در آن خانه نبود اما دوستان طوری رفتار می‌ کردند که انگار قرار است من این وسایل را با خودم به جایی ببرم. ضمنا اگر این خبر تکثیر شده باید به اطلاعتان برسانم که من کاغذ امضا شده از طرف این دوستان را دارم که در آن من وسایل صحیح و سالم به آنها تحویل دادم؛ وسایلی که شامل چیزهای کم ارزشی مثل پتو و زمین شوی است!»
دراگان در ادامه می‌ گوید:« در این روزها پیغام های زیادی از مردم انزلی و هواداران ملوان دریافت کردم که این نشان می‌ دهد باید به کارم در انزلی ا فتخار کنم. ملوان از این به بعد بخش مهمی از خاطرات من خواهد بود و من برای موفقیت این تیم با کادرفنی جدید دعا می‌ کنم.»
     
آی اسپورت
2014-04-22 13:54:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر