فهرست
اخراج مویس و بحران اقتصادی در منچستریونایتد
اخراج مویس و بحران اقتصادی در منچستریونایتد

اخراج مویس و بحران اقتصادی در منچستریونایتد

آی اسپورت- جاشوا ریموند، رئیس بخش استراتژی بازار سایت Cityindex ، به بررسی اثرات اخراج دیوید مویس از باشگاه منچستر یونایتد بر روی وضعیت سهام این باشگاه پرداخته است.

باشگاه منچستریونایتد سرانجام امروز صحبت اعلام کرد که با دیوید مویس قطع همکاری کرده است؛ تصمیمی که به نظر می رسد علاوه بر مسائل فنی، دلایل اقتصادی هم در اتخاذ آن نقش داشت.

ریموند در این باره گفت:«دوران طولانی در راه است. هر شرکتی که عملکرد بدی داشته باشد، نامش در لیست های فروش سهام دیده می شود و سهام دارانش برای تغییرات در سطح مدیریت دست به اعتراض می زنند.

منچستر یوناید حالا در چنین شرایطی قرار دارد و این باشگاه به عنوان شرکتی عمومی یکی از بدترین و فاجعه بارترین سال هایش را سپری می کند و از لیگ قهرمانان حذف شده است.

باشگاه می توانست برای یک سال دیگر این وضعیت بیمار گونه راتحمل کند اما با توجه به اینکه منچستر یونایتد قصد دارد 100 میلیون پوند در پنجره ی نقل و انتقالات تابستانی هزینه کند می توانیم به آن ها این حق را بدهیم که به دنبال فرد مناسبی برای خرج کردن این پول باشند.

در هفته های اخیر سقوط سود سهام باشگاه منچستر یونایتد وضعیت بی سابقه ای را در تاریخ این باشگاه به وجود آورده است. غیبت بیش از یک فصل از رقابت های لیگ قهرمانان می تواند اثر بسیار بدی روی جذب اسپانسر مناسب برای باشگاه و افزایش توان مالی آن داشته باشد.

بیانیه ی 33 کلمه ای امروز صبح که نشان از عجله و هراس در بین مسئولان باشگاه منچستر یونایتد داشت نشان می دهد آن ها مساله ی اخراج مویس را که دیشب رسمی شده بوده ، امروز اعلام کرده اند.

با این وجود، تشکیل شورایی برای بررسی دلایل نتیجه نگرفتن منچستر یونایتد در رقابت های این فصل می تواند سهامداران را کمی توجیه کند. کلید اصلی حل این بحران در انتخاب یک جانشین خوب برای مویس است که تجربه ی پیروزی در رقابت های دشوار و کسب چند جام بزرگ را داشته باشد.»

     
آی اسپورت
2014-04-22 14:25:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر